Do mediów dotarła właśnie niezwykle smutna informacja. Nie żyje 7-letni chłopiec, za którego powrót do zdrowia trzymała kciuki cała Polska. Internauci pogrążyli się więc w żałobie.

Minął już prawie tydzień od chwili, w której wnuk oraz jego babcia zostali przygnieceni przez duży, bardzo ciężki szyld w Białce Tatrzańskiej. Przez cały ten czas lekarze walczyli o życie chłopca, jednak ostatecznie nie udało im się go uratować.

Nie żyje 7-letnie dziecko

– Zmarł siedmiolatek, który przed kilkoma dniami został przygnieciony drewnianą konstrukcją w Białce Tatrzańskiej – czytamy w oficjalnej informacji przesłanej do PAP przez rzeczniczkę Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu, Natalię Adamską-Golińską.

Babcia dziecka zginęła niestety na miejscu, więc żadnej z przygniecionych osób nie udało się przeżyć tragedii. Sprawą zajęła się już zakopiańska prokuratura.

Kto jest winny?

Według ustaleń Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Zakopanem szyld został postawiony pomimo braku wymaganych pozwoleń. Po tym, jak doszło do dramatu, nikt nie chce więc przyznać się do ustawienia konstrukcji.

Z wstępnych ustaleń wynika, że drewniane słupy nie wytrzymały podtrzymywanego ciężaru wskutek zbutwienia. Prokuratura na pewno zrobi więc wszystko, aby ustalić, kto jest odpowiedzialny za tę tragedię.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagłe, tragiczne informacje. Największa dama III RP nie żyje
  2. Tego Polaka znienawidzili wszyscy. Właśnie wpadł w Belgii

Czy sąd powinien bardzo surowo ukarać osobę, która ustawiła szyld?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]


8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]

Zobacz również