Wściekli Polacy wyszli na ulice! Szturm na barykady

Wściekli Polacy wyszli na ulice! Szturm na barykady

Zapowiada się gorący wieczór pod polskim Sejmem! Wokół niego zbiera się od rana coraz więcej osób, które chcą otwarcie pokazać swoje niezadowolenie z politycznych zmian w naszym kraju. Przeciwnicy decyzji Prawa i Sprawiedliwości są naprawdę wściekli i zapowiadają już, że nie wypuszczą dziś posłów z miejsca ich pracy.

Wielu obywateli jest zawiedzionych i rozjuszonych tym, co dzieje się obecnie w Polsce. Decyzje PiS związane ze zmianą premiera, ale także ustawami o Sądzie Najwyższym oraz KRS, wyciągnęły wielu Polaków na ulice. Nie ulega wątpliwości, że będzie ich dziś jeszcze więcej. Przez bardzo długi czas walczyli bowiem o to, aby w naszym kraju nie wprowadzono prawa związanego ze zmianami w działaniu sądownictwa, co właśnie dzieje się jednak na naszych oczach. ZOBACZ TAKŻE: SZTURM na Sejm! Zaczyna się nocna zadyma (VIDEO)

Polacy są wściekli

Stowarzyszenie Obywatele RP utworzyło nawet na swym profilu na Facebooku wydarzenie "Blokada Sejmu", które ma zachęcić niezadowolonych z reform do przyjścia na protest. Czas pokaże, ile osób rzeczywiście zbierze się dziś pod miejscem pracy polskich posłów. To bez wątpienia będzie jednak gorący wieczór w stolicy. Pod ogromnym gmachem gromadzi się coraz więcej protestujących oraz policjantów. Jak zapowiadają eksperci, dzisiejsza manifestacja może być największą w historii z powodu skumulowania się w ostatnim czasie wydarzeń, które rozwścieczyły tysiące Polaków w całym kraju. Ogromnych protestów spodziewać się więc możemy także w innych dużych miastach. ZOBACZ TAKŻE: Stało się! Ludzie wychodzą na ulice, Sejm przyjął ustawę o… Obywatele RP zapowiadają blokadę Sejmu Fot. Twitter Obywatele RP zapowiadają blokadę Sejmu Fot. Facebook/Obywatele RP  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News