Zapowiada się gorący wieczór pod polskim Sejmem! Wokół niego zbiera się od rana coraz więcej osób, które chcą otwarcie pokazać swoje niezadowolenie z politycznych zmian w naszym kraju. Przeciwnicy decyzji Prawa i Sprawiedliwości są naprawdę wściekli i zapowiadają już, że nie wypuszczą dziś posłów z miejsca ich pracy.

Wielu obywateli jest zawiedzionych i rozjuszonych tym, co dzieje się obecnie w Polsce. Decyzje PiS związane ze zmianą premiera, ale także ustawami o Sądzie Najwyższym oraz KRS, wyciągnęły wielu Polaków na ulice. Nie ulega wątpliwości, że będzie ich dziś jeszcze więcej. Przez bardzo długi czas walczyli bowiem o to, aby w naszym kraju nie wprowadzono prawa związanego ze zmianami w działaniu sądownictwa, co właśnie dzieje się jednak na naszych oczach.

ZOBACZ TAKŻE: SZTURM na Sejm! Zaczyna się nocna zadyma (VIDEO)

Polacy są wściekli

Stowarzyszenie Obywatele RP utworzyło nawet na swym profilu na Facebooku wydarzenie „Blokada Sejmu”, które ma zachęcić niezadowolonych z reform do przyjścia na protest. Czas pokaże, ile osób rzeczywiście zbierze się dziś pod miejscem pracy polskich posłów. To bez wątpienia będzie jednak gorący wieczór w stolicy.

Pod ogromnym gmachem gromadzi się coraz więcej protestujących oraz policjantów. Jak zapowiadają eksperci, dzisiejsza manifestacja może być największą w historii z powodu skumulowania się w ostatnim czasie wydarzeń, które rozwścieczyły tysiące Polaków w całym kraju. Ogromnych protestów spodziewać się więc możemy także w innych dużych miastach.

ZOBACZ TAKŻE: Stało się! Ludzie wychodzą na ulice, Sejm przyjął ustawę o…

Obywatele RP zapowiadają blokadę Sejmu
Fot. Twitter
Obywatele RP zapowiadają blokadę Sejmu
Fot. Facebook/Obywatele RP

9 największych kompromitacji rządu PiS


9 największych kompromitacji totalnej opozycji

 

...

Zobacz również