Tego fani bez wątpienia się nie spodziewali! Młoda dziennikarka TVP zadziwiła fotoreporterów podczas premiery jednego z najgłośniejszych komercyjnych filmów roku. Przez odważny krój sukienki pokazała bowiem… krocze.

Chociaż na premierowym wyświetlaniu filmu „Kobiety mafii” pojawiło się wiele gwiazd, takich jak Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, czy też Bogusław Linda, to nie oni „skradli show”. Największą uwagę zebranych przyciągnęła bowiem… Kaja Mielczarek.

Gwiazda TVP zaskoczyła

Celebrytka na co dzień pracuje jako reporterka „Pytania na śniadanie”. Aby móc stanąć w wizerunkowe szranki z największymi gwiazdami, wybrała na tę okazję naprawdę charakterystyczną kreację.

Biała suknia Mielczarek była naprawdę piękna i delikatna. Co ciekawe, miała jednak ogromne rozcięcie, przez które celebrytka pokazała prawdopodobnie zdecydowanie więcej, niż planowała.

ZOBACZ TAKŻE: TzG: Kaczorowska upokorzyła Popka. Zdradziła, dlaczego nie chciała z nim tańczyć

Co na to gwiazda?

Reporterka do tej pory nie odniosła się do swoich zdjęć z premiery „Kobiet mafii”, które ekspresowo obiegły internet. Zapewne cieszy ją jednak burza medialna, która zdecydowanie zwiększyła jej popularność i rozpoznawalność.

Wpadka reporterki TVP! Pokazała publicznie krocze
Fot. Screen Fakt.pl
Wpadka reporterki TVP! Pokazała publicznie krocze
Fot. Screen Fakt.pl

ZOBACZ TAKŻE: Kora już nie wróci. Fani są zdruzgotani

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

  • Tak, honor ratują tylko skoczkowie (80%, 68 809 głosów)
  • Nie (20%, 17 659 głosów)

Liczba głosujących: 86 468

Loading ... Loading ...

Największe kompromitacje polskich gwiazd [ZOBACZ!]


Największe graficzne porażki gwiazd [ZDJĘCIA]

loading...

Zobacz również