Gwiazdy TVP mają dość. Masowo odwróciły się od Kurskiego i wsparły WOŚP

Gwiazdy TVP mają dość. Masowo odwróciły się od Kurskiego i wsparły WOŚP Źródło: Fot. YouTube /JastrzabPost

WOŚP od 27 lat pomaga noworodkom, a od niedawna również osobom starszym. Chociaż dzięki ogromnej pracy Jerzego Owsiaka oraz jego wolontariuszy w polskich szpitalach zadziało się wiele dobrego, to nie każdy potrafi to docenić. Środowiska prawicowe bojkotują zbiórkę Wielkiej Orkiestry. Do jednego z takich środowisk należy TVP.

WOŚP ma bardzo wielu swoich sympatyków, którzy co roku dumnie chodzą po ulicach z czerwonym serduszkiem przyklejonym do kurtki. Niestety, Jurkowi Owsiakowi nie brakuje również przeciwników, którzy przy każdym finale próbują zniechęcić ludzi do wspólnego grania z wielką orkiestrą. Taką niechęć dało się wyczuć również w Telewizji Polskiej, która właśnie została zdradzona przez swoje największe gwiazdy.

Telewizja Polska zaliczyła sromotną porażkę. Jej gwiazdy śmieją jej się w twarz

Jedną z osób, która przeciwstawiła się ideologii propagowanej przez TVP jest Tomasz Wolny. Mężczyzna, który od 2010 roku pełni w TVP2 funkcje prezentera, opublikował na swoim profilu na Instagramie niezwykle szczery oraz poruszający wpis. Gra kolejna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - parę razy totalnie zdzierało się gardło prowadząc finał #wośp w WLKP? Z całej siły pozdrawiam wszystkich wolontariuszy, którzy dziś na mrozie albo za kulisami wykonują te największą robotę! Takiego ognia i zaangażowania w niesieniu pomocy to życzę nam wszystkim i to nie tylko tego jednego dnia, ale codziennie - do końca świata i jeden dzień dłużej. Polecam 0% polityki, a 100% działania - napisał dziennikarz na swoim profilu na Instagramie Wpis mężczyzny spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem jego fanów. Niektórzy z nich stwierdzili nawet, że szkoda, że Tomasz jest akurat w Telewizji Polskiej. - Panie Tomku, brawo za te pięknie napisane słowa. Zawsze powtarzam, że jest Pan mądry facet, szkoda tylko że Pan jest tam gdzie jest. Ale brawo, 0 polityki - brzmiał jeden z komentarzy pod postem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Barbara Kurdej - Szatan i Marzena Rogalska murem za WOŚP

Nie tylko dziennikarze stają murem za Jerzym Owsiakiem. Po stronie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stanęła również Barbara Kurdej - Szatan, która na swoich mediach społecznościowych opublikowała wspólne zdjęcie z Jurkiem. - Jak co roku!!! Gramy razem!!! Siła w nas. Kocham ten dzień - kiedy tysiące ludzi wychodzi na ulicę, jednoczą się, aby wspólnie pomóc ! Aby wspólnie szerzyć dobro :) i wszyscy robią to z własnej nieprzymuszonej woli - to jest właśnie miłość ❤️ #WOŚP - brzmiał wpis aktorki. Wielką orkiestrę poparła również Marzena Rogalska, która jest prezenterką Pytania na Śniadanie - porannego pasma emitowanego na antenie TVP. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. BARDZO zaskakujące fakty o Katarzynie Dowbor. Mało kto o tym wiedział
  2. Po 10 latach spotkał ją najgorszy dramat. Wyrazy wsparcia dla Anny Muchy
  3. Ludzie wzięli sprawy w swoje ręce. Zrobili z pomnikiem ks. Jankowskiego coś, co doprowadzi Kościół do furii
  4. Tragedia, makabra, rozpacz. Syn króla disco polo zmiażdżony, kolejna gigantyczna afera rozrywa kraj
  5. Tę galę Polsatu zapamiętamy na długo. Wszyscy celebryci nagle zostali rozbici w pył
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News