Beata Kozidrak ma gest. Znana od wielu lat polska piosenkarka niedługo przeżyje coś, co jest bardzo ważnym wydarzeniem dla każdej matki – jej córka weźmie ślub. Nie zgadniesz, co kupi córce z tej okazji.

Niedawno Beata Kozidrak rozwiodła się z mężem, a już przed nią kolejne stresujące wydarzenie. Jednak tym razem będzie to stres pozytywny. Jej córka, Agata Pietras, wychodzi za mąż.

Z tej okazji Kozidrak wykazała się dużym gestem. Postanowiła kupić córce prezent, który kosztuje ją niemało. Kupiła córce nową siedzibę jej firmy modowej Modlishka, dosłownie od zera urządzi dziewczynie ekskluzywny butik.

Beata Kozidrak kupiła córce butik

– Agata od kilku lat prowadzi markę modową Modlishka. Teraz wraz z chłopakiem planują przeprowadzkę z Lublina do Warszawy, więc chciałaby spróbować podbić rynek mody w stolicy – potwierdza informację znajomy rodziny.

Agata Pietras ma już butik w Lublinie, ale zawsze marzyła by otworzyć kolejny w centrum Warszawy. Beata wierzy, że jej córka ma wielki talent i jest z niej bardzo dumna. Powiedziała Agacie, żeby nie martwiła się kosztami i atrakcyjną lokalizacją, bo ona się tym zajmie.

Taki prezent ślubny to niesamowicie wielka pomoc w dobrym starcie w przyszłość. Jasne jest, że szczęście ukochanej córki jest dla Beaty Kozidrak widocznie najważniejsze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To koniec opozycji. Partia przeciwna PiS jednoczy się z władzą
  2. Dramat gwiazdy M jak Miłość. Straciła wszystko, jest bez grosza
  3. Skoki w Lillehammer. Polacy zszokowali tym co zrobili w hotelu

Obraz typowego Polaka? Rodacy bezlitośnie wykpiwają swoje przywary [MEMY]


15 gwiazd, które przyznały się do ABORCJI [ZDJĘCIA]

Źródło: pudelek.pl

Zobacz również