Wojna w TVP! Dziennikarze publicznie zmieszali z błotem legendę polskiej telewizji

Wojna w TVP! Dziennikarze publicznie zmieszali z błotem legendę polskiej telewizji Źródło: fot. Youtube/Wikimedia

Szyderczym komentarzom i nienawistnym okrzykom nie ma końca. Po meczu Rosja-Chorwacja dziennikarze TVP nie pozostawili na swoim koledze suchej nitki. Wszystko przez jego zbyt pozytywne komentarze na temat rosyjskiej drużyny.

Wielu twierdzi, że Dariusz Szpakowski powinien zakończyć swoją karierę komentatora sportowego. Po ostatnim meczu Rosji z Chorwacją na Mundialu, opinie za jego odejściem są coraz głośniejsze. Grono krytyków jest naprawdę duże. Największymi zarzutami wobec komentatora z TVP są częste pomyłki przy nazwiskach piłkarzy oraz brak orientacji w sytuacji na boisku. Teraz jednak sam Szpakowski dołożył swoim przeciwnikom amunicji.

Wojna w TVP - Dariusz Szpakowski odejdzie?

Najnowszym i najbardziej bolesnym dla Polaków przewinieniem Szpakowskiego okazało się... zbyt entuzjastyczne kibicowanie Rosji! Wielu twierdzi, że cieszył się z gola Rosjan niemal tak, jakby był to gol dla Polski. Ta postawa nie spodobała się internautom, ani dziennikarzom. Koledzy z branży nie zostawili tego w spokoju. Jeden z byłych dziennikarzy publicznej telewizji wyjątkowo krytycznie zwrócił uwagę na "prorosyjską postawę" Szpakowskiego. Dalej było już tylko gorzej dla legendy polskiego dziennikarstwa sportowego. - Szpakowski won do Rosji! - napisał Wojciech Mucha. - Po emeryturze dla pani Gersdorf trzeba jeszcze Szpakowskiego wysłać - dodał Krzysztof Świątek. Jednak negatywne komentarze to nie wszystko. Wiele się mówi o tym, że to tylko wierzchołek góry lodowej. Dziennikarze autentycznie ubiegają się o natychmiastowe zwolnienie Szpakowskiego, a także oskarżają go o powiązania z komunistami. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Młoda i piękna gwiazda TVN jest zrozpaczona. Błaga o pieniądze, wszystko runęło
  2. Lincz na ciężarną gwiazdę TVN! "Kobieta w ciąży powinna się szanować"
  3. Rodzina błaga o modlitwę. Dziennikarz skatowany po meczu z Kolumbią
  4. Porzucone i przerażone. Historia tych dwóch kulek jest niewiarygodna
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News