Wojna na planie „M jak Miłość”! Dwie największe gwiazdy serialu się nienawidzą

Wojna na planie „M jak Miłość”! Dwie największe gwiazdy serialu się nienawidzą Źródło: fot. Instagram

To, co się dzieje na planie na nim zostaje? Niekoniecznie, w tym wypadku tak się nie stało. Jak donosi jeden z tabloidów na planie "M jak miłość" wybuchła wojna, w której biorą udział dwie największe gwiazdy serialu. Jak wpływa to na ich pracę?

Nie ulega wątpliwości, że "M jak miłość" jest jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce, od momentu rozpoczęcia emisji przez TVP2 w 2000 roku w szczytowym momencie swojego triumfu potrafił zebrać nawet 12,6 mln widzów. Obecnie nadal jest liderem w zestawieniu najchętniej oglądanych programów telewizyjnych z widownią wynoszącą ponad 6 mln widzów. Efektem popularności serii jest zainteresowanie mediów aktorami, którzy biorą w nim udział. Według najnowszych informacji jedne z głównych aktorek Teresa Lipowska i Małgorzata Rożniatowska weszły ze sobą w poważny konflikt.

Fakt: Teresa Lipowska, Małgorzata Rożniatowska. Czy toczą ze sobą wojnę o czas antenowy?

Zdaniem jednej z osób zaangażowanych w tworzenie serialu Teresa Lipowska, pomimo tego, że na planie jest przyjaciółką Małgorzaty Rożniatowskiej, może być zazdrosna o to, że wątek jej postaci jest mniej eksponowany. Według informacji Faktu miała skarżyć się na to scenarzystom, usłyszawszy jednak, że teraz stawiają na młodych aktorów, odpuściła. Problem zaczął się w momencie, kiedy Małgorzata Rożniatowska zaczęła pojawiać się w serialu częściej od niej. W związku z całą sytuacją Lipowska może czuć się pominięta i odstawiona na boczny tor. - Według pani Teresy to bardzo niesprawiedliwe. Nie rozumie, dlaczego Rożniatowskiej może być dużo w scenariuszu, a jej nie. [...] Pani Teresa się żali, że Rożniatowska wszędzie się wciśnie i pewnie znowu ją przyćmi – powiedział "Faktowi" jeden z członków ekipy produkcyjnej. Czy dwie najbardziej znane gwiazdy "M jak Miłość" się pogodzą? Prawdopodobnie to pytanie zadaje sobie teraz większość widzów. Biorąc pod uwagę doświadczenie obu aktorek, a także ich dojrzałość życiową możemy założyć, że wspólnie dojdą do porozumienia. PRZECZYTAJ:
  1. Nowa siła w Sejmie! PiS może zacząć się bać?
  2. Znowu dramat nad morzem! Ojciec pociągnął za sobą córeczkę
  3. Absurd! Jesteś uczciwy? Państwo cię UKARZE
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News