Minister sprawiedliwości, Zbigniew Ziobro pochwalił się ostatnio w mediach publicznych, że oddał swoje świadczenie „500+” na rzecz chorego chłopca. Taki obrót spraw nie spodobał się wiceministrowi rodziny, który skarcił Ziobrę cytatem z Biblii mówiącym, że gesty na pokaz nie zapewniają zbawienia. 

Minister sprawiedliwości, Zbigniew Ziobro oznajmił w blasku fleszy (zrobiono o tym materiał m.in. w TVP), że pieniądze ze świadczenia „500+” jakie otrzymał przekaże na rzecz chorego chłopca.

Z pozoru godny pochwały i dobry gest ministra Ziobro nie spodobał się jednak jednemu z jego kolegów z rządu, który skarcił go za „nieszczerą dobroczynność” mającą jedynie na celu poprawienie jego medialnego wizerunku. Wiceminister rodziny w rządzie PiS, Bartosz Marczuk zacytował cytat z Biblii, który mówi, że puste gesty skierowane jedynie na posłuch i uznanie nie dadzą Ziobrze zbawienia.

fot. twitter
fot. twitter

Na odpowiedź Zbigniewa Ziobro nie trzeba było długo czekać. Minister sprawiedliwości odpowiedział w podobny sposób, cytując Biblię.

fot. twitter
fot. twitter

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: twitter

...

Zobacz również