Dzieje się! WOJNA w świecie disco polo, Sławomir w centrum awantury

Dzieje się! WOJNA w świecie disco polo, Sławomir w centrum awantury

Światkiem muzyków disco polo zatrzęsła właśnie niemała wojna między dwoma gwiazdorami gatunku. Lider zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński stanowczo podważył wiarygodność Sławomira Zapały, co oburzyło współpracowników wokalisty. Bardzo szybko odpowiedzieli więc na niesłusznie wysunięte ich zdaniem oskarżenia.

Piosenka "Miłość w Zakopanem" stała się ogromnym hitem polskich rozgłośni radiowych. Koncerty jej wykonawcy przyciągały za to tysiące fanów, którzy chcieli na żywo usłyszeć ulubiony utwór.

Stanowcze oskarżenia, Sławomir pod ścianą

Wewnątrz biznesu disco polo nie każdy zachował jednak wobec Sławomira taki sentyment. Szczególnie ostro na jego temat wypowiedział się właśnie Sławomir Świerzyński z zespołu Bayer Full, który zarzucił wokaliście bardzo nieczyste zagranie. - Ta cała oglądalność na YouTube jest totalnie zakłamana. Płaci się pieniądze i się ma oglądalność. Wielkie mi halo. Tylko po co się oszukiwać? - stwierdził gwiazdor w rozmowie z mediami.

Afera w światku disco polo

Oskarżenia te niezwykle rozzłościły samego Sławomira oraz jego współpracowników. Natychmiast więc na nie odpowiedzieli, całkowicie dementując wszelkie plotki dotyczące domniemanych oszustw. - Dotarło do nas, iż w trakcie wywiadu pewien artysta disco polo snuje tezy, jakoby wyświetlenia filmów na naszym kanale YouTube były kupowane. Zapewniamy wszystkich fanów, że teledysk do piosenki „Miłość w Zakopanem” został zweryfikowany i szczegółowo sprawdzony przez firmę Google. W wyniku tego raportu otrzymaliśmy prestiżową nagrodę YouTube Rewind 2017 i „Miłość w Zakopanem” została oficjalnie uznana za najchętniej oglądany film na polskim YouTube w 2017 r. Wynik naszej piosenki jest niepodważalny. Jest duża szansa, że stanie się najlepiej oglądanym filmem w historii polskiego YouTube. To zasługa wspaniałych fanów Sławomira. Ich grono poszerzyło się o ludzi z takich krajów jak USA, Niemcy, Szwecja, Holandia, Belgia i wiele innych. Nie ma tu mowy o przekłamaniach. Jeżeli ktoś podważa ten wynik, to prosimy o kontakt z przedstawicielami firmy Google, która potwierdzi wiarygodność osiągniętego sukcesu - powiedział stanowczo Robert Kurpisz, pracujący dla Sławomira jako menadżer. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ujawniono największą tajemnicę Kuchennych Rewolucji! W Gessler aż się zagotowało
  2. Największy gwiazdor „M jak Miłość” nie wytrzymał. Zabrał głos ws. tragicznych warunków pracy
  3. Kultowy polski reżyser nie może pogodzić się ze śmiercią. Łzy same płyną do oczu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News