Wojna w świecie disco-polo! Największy gwiazdor usłyszał zarzuty

Wojna w świecie disco-polo! Największy gwiazdor usłyszał zarzuty Źródło: fot. screenshot "miłość w zakopanem"

Muzyka disco-polo nie jest dla wszystkich. Jedni ją nienawidzą, drudzy jedynie skrycie ją słuchają, a jednak ten gatunek muzyczny nie może narzekać na popularność i zainteresowanie Polaków. Szczególnie gdy gwiazdy disco ciągle prowadzą wojnę między sobą. W najnowszym konflikcie między królem disco, a jego rywalem, padły poważne zarzuty.

Czy jest jakiś Polak, który na imię Sławomir nie reaguje ciarkami? Piosenkarz największego hitu tego sezonu - "Miłość w Zakopanem" jest obecnie na szczycie muzyki disco polo, a jak wiadomo, gdy jest się na szczycie, wszyscy niżej na podium mogą jedynie Ci pozazdrościć.

Najnowsze zarzuty rzucone w stronę Sławomira Zapały, są bardzo poważne. Jego rywal, Sławomir Świerzyński z zespołu Bayer Full zapytany przez media o sukces "Miłości w Zakopanem" oskarżył go o kupowanie wyświetleń.

Największy hit disco-polo ma kupione wyświetlenia?

- Ta cała oglądalność na YouTube jest totalnie zakłamana. Płaci się pieniądze i się ma oglądalność. Wielkie mi halo. Tylko po co się oszukiwać?"– oznajmił. W odwecie na kontrowersyjny zarzut nazywający siebie "Królem rock-polo" Sławomir Zapała zapewnił, że jego teledysk został zweryfikowany i szczegółowo sprawdzony przez firmę Google. Jest pewny tego, że każde z 160 mln wyświetleń jego nagrania jest autentyczne. - Nie ma mowy o przekłamaniach. Jeżeli ktoś podważa ten wynik, to proszę o kontakt z firmą, która potwierdzi wiarygodność osiągniętego sukcesu – powiedział w rozmowie z "Na Żywo". Czy można uwierzyć w oskarżenia wokalisty Bayer Full? Musimy chyba siebie samych spytać, jak często włączamy disco-polowy hit? Jeżeli na to pytanie odpowiemy szczerze, może okazać się, że zarzuty jednak są bezpodstawne. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Afera na szczycie NATO! Trump uderzył Tuska, ten mu oddał (VIDEO)
  2. Niepotrzebnie wyrzucili Nawałkę?! Ujawniono największe porażki nowego trenera reprezentacji
  3. Co tam się dzieje?! Paraliż w ministerstwach
  4. Anioł na czterech łapach! Jak zobaczysz, co wspaniałego robi ten pies, będziesz w szoku
Źródło: Na Żywo
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News