Wojewodzie udało się przenieść całą Lubelszczyznę do średniowiecza. Rozdaje medale za walkę z LGBT

Wojewodzie udało się przenieść całą Lubelszczyznę do średniowiecza. Rozdaje medale za walkę z LGBT Źródło: Twitter.com/A. Gmiterek-Zabłocka

Województwo lubelskie po raz kolejny stało się miejscem, w którym środowisko gejów i lesbijek wzbudza ogromne emocje. Jak się okazało, za walkę z "ideologią LGBT" wręcza się tam medale. Wojewoda uważa, że to właściwe wyróżnienie dla wszystkich, którzy chcą się troszczyć o rodzinę.

Województwo lubelskie zdecydowanie nie idzie z duchem czasu i nadal trzyma bardzo konserwatywnych poglądów. Wojewoda do tego stopnia obawia się homoseksualizmu, że postanowił wręczyć medale wszystkim tym, którzy próbują zwalczać to kontrowersyjne zjawisko. Decyzję poparł bardzo ostrymi słowami.

Województwo lubelskie przyznaje nietypowe medale. Należą się tym, którzy walczą z LGBT

Województwo lubelskie obchodziło 15 maja Dzień Rodziny. Nie obyło się bez oficjalnej uroczystości w urzędzie, podczas której rozdano specjalne dyplomy i medale dla wszystkich, którzy dokładają starań o podtrzymywanie wartości rodziny tradycyjnej. Chodziło o podjęcie uchwał, które sprzeciwiają się tak zwanej ideologii LGBT.

Wyróżnienia trafiły nie tylko do polityków partii, która wygrywa na Lubelszczyźnie, czyli Prawa i Sprawiedliwości. Okazało się, że także politycy PSL zasłużyli na wyrazy uznania, bowiem głosowali za ustawą. Był wśród nich Arkadiusz Bratkowski, wicemarszałek regionu. Ostatecznie uhonorowani zostali samorządowcy z dziewięciu samorządów. 

Największe wrażenie zrobiły jednak słowa wojewody o tym, jak homoseksualizm zagraża nie tylko instytucji rodziny, ale też całemu narodowi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przemowa wojewody była bardzo ostra. Mówił o ochronie rodziny

Jak się okazuje, LGBT to temat bardzo drażliwy dla wojewody, który uważa homoseksualizm za zagrożenie dla funkcjonowania całego narodu.

- Troska o rodzinę jest troską podstawową i absolutnie elementarną. I wszystko, co widzimy, co się dzieje na naszych oczach, to wielkie, totalne uderzenie w jedność wspólnoty narodu polskiego. Jeśli szatan chce uderzyć w tę wspólnotę – uderza w rodzinę. Jeśli zniszczy rodzinę, zniszczy naród - powiedział.

Wygłaszane opinie tak mocno go poruszały, że zdarzało mu się uderzać pięścią w blat. Podkreślał także, że organizacją, która bezwzględnie broni jednostkę rodziny i stawia ją na pierwszym miejscu, jest Kościół katolicki. Według niego "idealogia LGBT" jest wręcz sprzeczna z Konstytucją, bowiem ponad 20 lat temu, gdy była ustalana, nikt nie myślał o związkach jednopłciowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dom piosenkarki jest nowoczesny i wyrafinowany
  2. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej
  3. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  4. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  5. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

Źródło: TOK FM

Następny artykuł