Wojewódzkiego zamurowało! Różalski ujawnił, jakich polityków popiera

Wojewódzkiego zamurowało! Różalski ujawnił, jakich polityków popiera Źródło: screenshot: TVN

Gościem Kuby Wojewódzkiego w ostatnim odcinku jego autorskiego talk-show nadawanego przez TVN był Marcin Różalski, popularny zawodnik sportów walki. Dawniej walczący w formacie MMA, a obecnie K1 sportowiec swoją wypowiedzią bardzo zadziwił prowadzącego. Kubę Wojewódzkiego zamurowało!

Na kanapach "Króla TVN" w 15. odcinku 24. sezonu jego programu zasiedli artystka kabaretowa Ewa Błachnio i jeden z popularniejszych sportowców trudniących się sportami walki, Marcin Różalski. Formuła programu zwykle skazuje gości na wysłuchiwanie żartów Wojewódzkiego, gdyż ten lubi zwracać na siebie uwagę widza. Tym razem jednak show skradł mu jeden z gości. To, co dziennikarz usłyszał od sportowca, zaszokowało go. Celebryta nie mógł uwierzyć w to, co powiedział na wizji popularny Różal.

Król TVN nie wiedział, co ma powiedzieć!

Poglądy Kuby Wojewódzkiego wnikliwym widzom i obserwatorom życia publicznego nie są obce. Dziennikarz sympatyzuje z szeroko pojętą opozycją i deklaruje ateizm. Dyskusja podczas ostatniego odcinka wiodącego talk-show stacji z ul. Wiertniczej z 10. kwietnia była dla niego prawdziwym zaskoczeniem. Poglądy, do których przyznał się Różal z pewnością nie przypadły mu do gustu. "W tym momencie mam swoich dwóch ludzi w naszym rządzie, których podziwiam", powiedział sportowiec, po czym wymienił tychże działaczy z imienia i nazwiska. - Podziwiasz? - zagadnął wyraźnie zdziwiony Wojewódzki. - Tak, to Patryk Jaki i Adam Andruszkiewicz - odpowiedział pewnie Różal. Na słowa te zareagował już sam poseł Andruszkiewicz. Za pomocą Twittera stwierdził, iż wsparcie od osoby tak doświadczonej w walce w ringu z pewnością zmotywują go do bardziej zażartej walki w Sejmie. - Marcin "Różal" Różalski: "podziwiam dwóch polityków, są to Patryk Jaki i Adam Andruszkiewicz" - takie słowa ze strony jednego z najlepszych zawodników MMA, to mobilizacja do dalszej walki. Politycznej oczywiście Dziękuję! - napisał polityk.
ZOBACZ TAKŻE;
  1. Dramat PiS i partii Wolność! Unia wydaje na nich wyrok
  2. Nie żyje aktorka Elżbieta Słoboda
  3. Czarnecki znowu w środku skandalu! Wyrzucili go z misji UE
źródło: niezalezna.pl Następny artykuł