Wojewódzki znalazł sposób, żeby wykiwać Polsat. Dzięki temu Renulka wygra Taniec z Gwiazdami?

Wojewódzki znalazł sposób, żeby wykiwać Polsat. Dzięki temu Renulka wygra Taniec z Gwiazdami?

Kuba Wojewódzki bardzo kocha i wspiera swoją partnerkę Renatę Kaczoruk. Modelka i celebrytka jak na razie z powodzeniem tańczy w hitowym show Polsatu i dziś okaże się, czy przejdzie do następnego odcinka. Dziennikarz znalazł już sposób, by pomóc dziewczynie wygrać Taniec z gwiazdami!

Dziś nadany na żywo zostanie kolejny odcinek Tańca z gwiazdami. Na ekranie pojawią się wciąż występujące w nim gwiazdy i ich partnerzy. O 20:00 zobaczymy Beatę Tadlę, Katarzynę Dziurską, Krzysztofa Gojdzia, Angelikę Muchę, Dariusza Wieteskę, Martynę Kupczyk, Popka i oczywiście Renatę Kaczoruk. Poprzedni odcinek był jednym z najciekawszych w całej serii. Celebryci tańczyli do rytmu muzyki weselnej, a klimat zaślubin napędził dodatkowo wielki weselny stół ustawiony na parkiecie. Teraz tematem przewodnim będą przeboje polskiej piosenki. Akompaniament dla tancerzy stworzą Michał Szpak, Anna Wyszkoni, Enej, Feela, Landberry, Sound'n'Grace oraz Mateusz Ziółko.

Czy Renulka wygra Taniec z gwiazdami?

Swojej dziewczynie z całego serca kibicuje swojej ukochanej. "Król TVN-u" wymyślił nawet sposób na wykiwanie konkurencyjnej stacji i wsparcie Kaczoruk. Apel o pomoc swojej kobiecie Wojewódzki wystosował za pomocą Facebooka. Trzeba powiedzieć, że wykazał się niemałą pomysłowością, zważywszy na zasięg jego publikacji. Gwiazdor poprosił swoich fanów o wysłanie SMS-a na Kaczoruk. Ponoć modelce bardzo podoba się uczestnictwo w programie i chce w nim zwyciężyć. Czy dostanie następną szansę na zabranie do domu Kryształowej Kuli, okaże się już za kilkadziesiąt minut. - Renulka moja dziewczyna ma w tym tygodniu urodziny. Jeśli macie ochotę dołożyć się do prezentu, wyślijcie SMS pod numer 7370 o treści 7. Wiem że marzy o tym, by tańczyć dalej - napisał Wojewódzki. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandaliczny wyrok! Słynna piosenkarka obraziła prezydenta, pójdzie siedzieć na 10 miesięcy
  2. Zrozpaczeni fani żegnają Justynę Kowalczyk. Na zawsze straciliśmy najlepszą w historii
  3. Wygrała milion, ale go NIE DOSTANIE! O co chodzi?
źródło: jastrzabpost.pl Następny artykuł