Wojewódzki chciał ośmieszyć hejtera. Groźba nie zadziałała jednak tak, jak planował

Wojewódzki chciał ośmieszyć hejtera. Groźba nie zadziałała jednak tak, jak planował

Gdy Kuba Wojewódzki zamieścił na jednym z portali społecznościowych zdjęcie z Mamedem Khalidowem, spotkało się ono ze stosunkowo dobrym odbiorem. W stronę mężczyzn spłynęło jednak także wiele krytyki, na którą postanowili odpowiedzieć. Prezenter zrobił to zaskakująco ostro.

„Żyd i ciapaty na jednym zdjęciu” to komentarz, który tak rozzłościł Wojewódzkiego. Sposobu odzewu, który wybrał dziennikarz, nikt chyba się jednak nie spodziewał. Opublikował on na swoim profilu zdjęcie autora komentarza z całą jego rodziną oraz zadziwiająco je podpisał.

"Marcin Rudnicki, na zdjęciu z rodziną, podpisał nasze foto z Mamedem - "Żyd i ciapaty na jednym zdjęciu". Marcinie. Prawdziwy Polaku. Zapraszam Cię jutro do Studia Transcolor na ulicę Szeligowską 48 o godzinie 13. Liczę, że powiesz nam to prosto w twarz... W razie Twojej nieobecności my odwiedzimy Ciebie" - napisał Wojewódzki, myśląc, że to zaskoczy i przestraszy internautę. Ten jednak nie pozostał dłużny dziennikarzowi.

Przeprosił on na Facebooku, twierdząc, że nazwanie muzułmanina "ciapatym" rzeczywiście było nadużyciem. Jednocześnie przyznał, że nie zamierza tłumaczyć się ze słowa "Żyd", skoro nie jest przecież niczym obraźliwym. Poza tym stwierdził, że zadziwiło go oburzenie Wojewódzkiego, skoro sam na co dzień wyśmiewa w telewizji i poza nią wielu ludzi.

fot. facebook/Kuba Wojewódzki
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News