Kuba Wojewódzki również odniósł się do wypowiedzi premier Beaty Szydło w Oświęcimiu. Bardzo ostre pytanie zadane przez dziennikarza zostało z entuzjazmem przyjęte przez jego licznych fanów. 

– Auschwitz to lekcja tego, że należy uczynić wszystko, aby uchronić swoich obywateli – powiedziała premier Szydło podczas obchodów Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych.

Wypowiedź Beaty Szydło odnosząca się do obecnej sytuacji politycznej w Europie, przez wiele środowisk została uznana za skandaliczną i oburzającą. Cytat został nawet usunięty z twitterowego konta Prawa i Sprawiedliwości.

– Szanowna Pani Premier. Mam tylko jedno pytanie. Czy Pani jest tak słabo wykształcona czy tak podła? – zapytał Kuba Wojewódzki, co było najostrzejszym pytaniem zadanym pani premier po feralnej wypowiedzi na terenie nazistowskiego obozu.

Wpis Wojewódzkiego doczekał się aż 10 000 reakcji i kilkuset komentarzy. Premier Szydło oczywiście nie odpowiedziała na pytanie dziennikarza TVN.

https://youtu.be/KeauftLIk-8

...

Zobacz również