Kuba Wojewódzki, po kolejnej blokadzie jego konta, w ostrych słowach skrytykował system zgłaszania facebookowych profilów oraz zachowanie administratorów portalu społecznościowego. 

Budzący wiele kontrowersji dziennikarz został po raz kolejny tymczasowo zablokowany na Facebooku po zgłoszeniach jego profilu przez przeciwników, których w sieci jest bardzo dużo.

Wojewódzki stwierdził w emocjonalnym wpisie, że portal społecznościowy Zuckerberga stał się siedliskiem świrów oraz miejscem zbiórki dla faszystów, fanatyków i wszelkiej maści radykałów. Jak przekonuje dziennikarz, łatwiej jest się umówić na Facebooku na palenie kukły Żyda niż na dialog administracją.

Według Wojewódzkiego, na Facebooku rządzą „bolszewickie praktyki”, dzięki którym „chamski tłum” jest w stanie zablokować każdą stronę niezależnie od tego czy blokada się należy czy nie.

Jak również oświadczył dziennikarz, razem z grupą innych niezadowolonych „sojuszników”, będzie dochodził swoich praw u Rzecznika Praw Obywatelskich.

fot. facebook
fot. facebook

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


bh

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.