Bez tytułu
fot. Wikimedia/Roger Gor
Malwina Kossela - 20 Czerwca 2018

Ojciec rozsmarował Szczęsnego. Po meczu upokorzył go przed całą Polską

Wojciech Szczęsny zapracował sobie na renomę świetnego bramkarza. Niestety, na ostatnim meczu Polska - Senegal się nie popisał. Na domiar złego jego ojciec dosłownie zmiażdżył syna publicznie. Upokorzył go przed całą Polską.

Po przegranym niespodziewanie meczu Polska - Senegal, nasza reprezentacja musi się zmierzyć z falą hejtu. Większość piłkarzy może jednak liczyć na wsparcie najbliższych im osób. Niestety, Wojciech Szczęsny nie ma takiego szczęścia - upokorzenie spadło na niego nawet ze strony ojca. Podczas meczu Polska - Senegal Wojciech Szczęsny wyszedł z bramki by interweniować bliżej środka boiska. Dokładnie w tym momencie "znikąd" zjawił się Senegalczyk, który momentalnie podbiegł do bramki i strzelił nam drugiego gola. Kibice się podzielili, jedni twierdzą, że stracona bramka nie była winą Szczęsnego, tylko sędziego, który wpuścił Senegalczyka w nieodpowiednim momencie na boiska, drudzy nie mogą tego zachowania Wojtkowi darować.

Wojciech Szczęsny upokorzony przez ojca

Jak się okazuje, w drugiej grupie jest również ojciec Wojciecha, Maciej Szczęsny. Mężczyzna w TVP publicznie upokorzył syna, negatywnie wypowiadając się na temat jego i straconej bramki. - Dopełnieniem wszystkiego była przebieżka naszego bramkarza. Chyba do kiosku z napojami wyskokowymi. Senegalczyk strzelił bramkę, nie mając z tym żadnego kłopotu. Do pustej - mówił Maciej Szczęsny na temat meczu. Warto dodać, że Wojciech z ojcem nie utrzymuje kontaktu. Ostatni raz rozmawiali ze sobą w 2013 roku. Wygląda na to, że ojciec ma o to do syna żal, w przeciwnym razie jako rodzic, nie powinien w ten sposób krytykować syna. - Do dziś nie znam przyczyny. Miałem z nim super relację przez 24 lata. Rozmawialiśmy po każdym jego meczu - mówi Maciej Szczęsny na temat ich konfliktu. Podobno jego początek zbiegł się w czasie z wprowadzeniem się do piłkarza jego przyszłej żony, Mariny Łuczenko, która aktualnie oczekuje pierwszego dziecka. Warto przypomnieć, że mimo wszystko tata Wojciech na ślubie pary był obecny. Trudno zrozumieć, co doprowadziło do takiego ochłodzenia relacji.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Spektakularna dymisja, Błaszczak w furii. „To zemsta”
  2. Danuta Holecka ma nową pracę!
  3. Gwiazda TVN w ciężkiej żałobie. Pożegnała najbliższą osobę
nawalkaMEMY po meczu Polska-Senegal. Internauci nie oszczędzili nikogo!Czytaj dalej
porazkaniemiec_wstepNiemcy upokorzone na mundialu. Internauci ZJADLIWIE komentują ich porażkę [MEMY]Czytaj dalej
Źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News