Tak wyglądało spotkanie Wojciecha Cejrowskiego z gejem. Granice żenady wystrzeliły w kosmos

Tak wyglądało spotkanie Wojciecha Cejrowskiego z gejem. Granice żenady wystrzeliły w kosmos Źródło: Screen / YouTube/ Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski nie ukrywa swoich poglądów. Tym razem słynący z głoszenia kontrowersyjnych opinii podróżnik opowiedział o niespodziewanym spotkaniu, do jakiego doszło w Gdańsku. W swoim stylu skomentował fakt, że podał rękę homoseksualiście.

Wojciech Cejrowski nie owija w bawełnę. Nie można o nim powiedzieć, by starał się łagodzić przekaz. Popularny podróżnik mówi o czym myśli prosto z mostu. Często brzmi to kontrowersyjnie, by nie powiedzieć obraźliwie w stosunku do innych. Tym razem w swoim niepowtarzalnym stylu Cejrowski zrelacjonował niespodziewane zdarzenie, jakie spotkało go w Gdańsku.

Wojciech Cejrowski o spotkaniu z gejem: "Ja rękę umyję"

Wojciech Cejrowski opowiedział, jak wyglądało jego spotkanie z gejem podczas gdańskiego Jarmarku Dominikańskiego. Podróżnik miał tam swoje stoisko i sprzedawał książki. Spotyka się z wieloma fanami, z niejednym pozuje do zdjęcia, a chyba każdemu podaje rękę. Tak samo było w przypadku pewnego mężczyzny, który podszedł do celebryty, przywitał się z nim, uścisnął dłoń, a potem wyznał, że jest gejem. Tym samym podstępnie zmusił osobę niezbyt przychylnie wypowiadającą się o homoseksualistach do podania jednemu z nich ręki.

Wojciech Cejrowski zrelacjonował całą tę historię na swoim profilu na Facebooku. Nie omieszkał dodać też swojej niezbyt wyszukanej riposty. Jak napisał, wspomniał podstępnemu gejowi, że po prostu tę rękę umyje.

Dobra riposta czy obrzydliwość? Reakcje internautów podzielone

Wojciech Cejrowski opublikował na Facebooku post, w którym opisał przebieg zdarzeń:

- Facet podaje mi rękę, a zaraz potem śmieje się ze mnie: Właśnie podał pan rękę gejowi, ha, ha! Nie mój problem - tłumaczę głupiemu - bo ja rękę po prostu umyję i przecież nie wiedziałem, komu podaję. Ale pan... będzie się musiał tłumaczyć swoim znajomym, że dobrowolnie podszedł i podał rękę Cejrowskiemu - napisał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani podróżnika, których ujął nie tylko ciekawymi relacjami z egzotycznych podróży, lecz także swoimi przekonaniami, gratulują mu celnej riposty. Zdaniem tych internautów, Cejrowski celnie zrewanżował się człowiekowi, który chciał z niego zakpić.

- Pięknie zaorane. I w tym prostym przykładzie wychodzi, kto jest podstępny, fałszywy i be - skomentował jeden z fanów Cejrowskiego.

- Proszę ją porządnie wyszorować - radzi inny.

Dzisiaj grzeje: 1. 11-latek dokonał niewyobrażalnego odkrycia na plaży. Wyglądało to strasznie, ale skończyło się niesamowicie

2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Wśród komentarzy są też takie, które starają się obiektywnie ocenić sytuację.

- Facet, który manifestuje swoją orientację seksualną, podał rękę facetowi, który manifestuje swoją orientację religijną. Dwa mentalne przedszkolaki. 1:1 - napisał jeden z internautów.

Źródło: Facebook/ The Wojciech Cejrowski

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Takiej reakcji kociej mamy nikt się nie spodziewał
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Po gęstych lokach nie ma już śladu. Natalia Kukulska zmieniła fryzurę, jest nie do poznania
  4. Orgie na plebanii, wibratory, alkohol i seksturystyka na Rodos. Tak bawią się polscy księża
  5. Koszmarne wiadomości napłynęły aż z Rosji. Nie żyje młody piłkarz, nagła i straszna śmierć

 

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News