Wojciech Cejrowski ujawnia, na kogo odda swój głos. Jego ostre słowa podbijają sieć

Wojciech Cejrowski ujawnia, na kogo odda swój głos. Jego ostre słowa podbijają sieć Źródło: youtube/tvp_info/

Wojciech Cejrowski pokusił się o obszerny wpis, w którym wprost odniósł się do jesiennych wyborów. Nie zawiódł internautów swoją szczerością i wyznał, na kogo zamierza oddać głos.

Wojciech Cejrowski od lat należy do tego grona rozpoznawalnych osób, które często budzą spore poruszenie w opinii publicznej, a poruszane przez niego w kontrowersyjny sposób tematy, potrafią rodzić dyskusje przez wiele miesięcy. Tym razem może być podobnie, bowiem znany podróżnik postanowił wypowiedzieć się na temat wyborów

Wojciech Cejrowski w ostrych słowach. Na kogo odda swój głos?  

Za pośrednictwem Facebooka, Cejrowski odniósł się do jesiennych wyborów, które już od kilku miesięcy budzą wielkie emocje wśród rodaków. Głosowanie coraz bliżej, dlatego dziennikarz zdecydował się na szczere wyznanie mówiąc, że żyjąc w Polsce, nigdy nie ma na kogo głosować, dlatego "głosuje przeciw". 

- Raz jeden miałem i zagłosowałem na Marka Jurka za dotrzymanie Jego obietnicy w sprawie aborcji. (Za poparcie MJ wywalili mnie wtedy z Trójki.) Na Dudę nie głosowałem - dałem Mu swój głos, ale było to głosowanie PRZECIW Komorowskiemu. Podobnie jak kiedyś głosowałem przeciw Wałęsie i Mazowieckiemu oddając głos na jakiegoś dziada z Peru. (Nawet nie pamiętam nazwiska.) - napisał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak wyznał, tym razem nie jest inaczej i podróżnik znów nie widzi w nikim kandydata godnego jego głosu. Wyznał jednak, że ma zamiar głosować przeciw KO, SLD, PSL przy czym przyznaje, że zostaje mu już tylko PiS i Konfederacja. Odnosząc się do Prawa i Sprawiedliwości stwierdza, że partia "wystawiła nas do wiatru w sprawie aborcji", a więc co za tym idzie, PiS również nie otrzyma jego poparcia. Co zatem z Konfederacją? 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

- Wszyscy startujący są jak badziewne wiertarki chińskiej produkcji. Kupując wiesz, że nie będą działać poprawnie, zepsują się natychmiast po wniesieniu do Sejmu. Ale... z tych wszystkich badziewnych, Konfederacja wydaje się być najmniej badziewna, więc na nią oddaję mój głos i jest to głos PRZECIWKO PiSowi. To nawet nie jest kredyt zaufania - raczej desperacja - wyznał. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

Źródło: facebook 

Następny artykuł