Wojciech Cejrowski i Beata Pawlikowska
Instagram.com beata.pawlikowska
Monika Majko - 3 Lipca 2020

Pawlikowska zdradziła porażającą prawdę o małżeństwie z Cejrowskim. Nie mieści się w głowie

Wojciech Cejrowski i Beata Pawlikowska poznali się w 1993 roku, a rok później para wzięła ślub kościelny. Ich związek był burzliwy i pełen emocji. Po latach podróżniczka wyznała całą prawdę o ich relacji.

Wojciech Cejrowski wpadł jej w oko od pierwszego wejrzenia. Beata Pawlikowska poznała słynnego podróżnika w 1993 roku, a już rok później para stanęła na ślubnym kobiercu. Po latach gwiazda wyznała prawdę o ich relacji, to nie była łatwa miłość.

Wojciech Cejrowski to były mąż Beaty Pawlikowskiej

Kilka miesięcy temu Beata Pawlikowska przekazała fanom radosne nowiny: gwiazda zaręczyła się ze swoim ukochanym, amerykańskim prawnikiem Dannym Murdockiem, którego poznała w środku dżungli w Belize. Związek przyniósł słynnej podróżniczce szczęście, którego tak długo szukała. Do tej pory nie udało jej się zbudować trwałej relacji, fani trzymają kciuki, by tym razem się udało.

- Myślę, że w gruncie rzeczy ludzie rozstają się zawsze z tego samego powodu: kiedy odkrywają, że mają różny system wartości - w co innego wierzą, czego innego pragną, inaczej myślą o sobie i o reszcie świata. Nagle prawie wszystko zaczyna ich dzielić - wyznała Pawlikowska.

Media obiegły wyjątkowo smutne informacjeMiliony oglądały jego występy, teraz widzowie pogrążają się w żałobie. Niestety, media podały informacje o samobójstwieCzytaj dalej

Pawlikowska ma za sobą kilka związków, a jednym z jej najbardziej znanych partnerów był również zanany podróżnik, Wojciech Cejrowski. Para poznała się w 1993 roku w Radiu Kolor i zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Dziennikarze prowadzili audycję "Areoplan". Wojciech Mann miał wspomnieć ich wspólne pasmo, jako najbardziej naładowany erotyzmem program radiowy jakiego słuchał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sami swoi - co działo się za kulisamiPolacy nie mają pojęcia, co działo się za kulisami "Samych swoich". Dochodziło do skandalicznych zachowańCzytaj dalej

Wojciech Cejrowski i Beata Pawlikowska rozstali się w 2004 roku

Para wzięła ślub kościelny w 1994 roku, ich związek był jednak bardzo burzliwy i nie przetrwał próby czasu. Pawlikowska i Cejrowski rozstali się w 2004 roku. W końcu gwiazda wyznała prawdę o ich ówczesnej relacji.

- Uświadomiłam sobie, że nie szanujemy się. Raz się kochamy, potem trzaskamy drzwiami. To nie jest dobra miłość, tylko rodzaj niewoli - powiedziała Beata Pawlikowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie powstała prezydencka ustawa dot. szkół. Ogromne zmiany, wielu nie będzie zadowolonych

2. Przerażeni mieszkańcy natychmiast wezwali policję. Matka wyprowadzała swoje dziecko na smyczy

Co ciekawe, para miała za sobą tylko ślub kościelny. Ich małżeństwo nigdy nie zostało odnotowane w urzędzie, ponieważ nie dostarczono do niego odpowiednich dokumentów. Cejrowskiemu zależało bowiem jedynie na przysiędze kościelnej. Ostatecznie sakrament został unieważniony przez sąd biskupi.

- To znaczy, że oficjalnie jestem i zawsze byłam panną. A ślub został potem unieważniony przez sąd kościelny - ujawniła podróżniczka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chcesz jak najszybciej ukisicić ogórki? Mamy niezawodny i błyskawiczny sposób
  2. Anna Lewandowska przyłapana w centrum Warszawy. Pokazała rzecz, którą do tej pory widzieć mógł tylko Robert
  3. Więzili bratową w piwnicy, zrobili jej nieludzkie rzeczy. Szczegóły wywołują ciarki, właśnie usłyszeli wyrok
  4. Wypłacasz pieniądze z bankomatu? Możesz się mocno zdziwić, NBP wydało oficjalne oświadczenie
  5. Przerażająca tragedia, 31-latek nie miał żadnych szans. Teraz służby ostrzegają innych Polaków
  6. Mieszkańcy Łodzi nie wierzyli własnym oczom. Rodzice prowadzili dzieci na smyczy, odpowiedzą przed prokuraturą

Włosy - metamorfozaPoszła do fryzjera z odrostami, a on nagle chwycił za nożyczki. Spojrzała w lustro i zalała się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News