Wnuczka Millera szokuje! Pokazała ostrą jazdę w łóżku z dwoma facetami

Wnuczka Millera szokuje! Pokazała ostrą jazdę w łóżku z dwoma facetami

Monika Miller, wnuczka byłego premiera Leszka Millera znów szokuje. Po tym, jaką furorę zrobiły jej zdjęcia na Instagramie, tym razem Millerówna przekracza kolejne granice.

Wnuczka Leszka Millera zyskała rozgłos publikując swoje zdjęcia na Instagramie. Pojawia się na nich w wyzywających pozach i skąpych strojach. Prezentuje liczne tatuaże i kolczyki. Tym razem jednak wywołała prawdziwy szok. Internet obiegło zdjęcie Moniki Miller leżącej na jednym łóżku z dwoma facetami. I ona, i mężczyźni są ubrani niezwykle skąpo i wydaje się, jakby przed chwilą lub za chwilę na łóżku miało się coś zdarzyć.

Co robi Millerówna?

Okazuje się, że zdjęcie nie jest kadrem z filmu dla dorosłych. Wnuczka polityka zaangażowała się w projekt artystyczny grupy grającej muzykę alternatywną. To właśnie w klipie do jednego z utworów dziewczyna zagrała rolę. - Zagrałam w teledysku muzycznego kolektywu Czeluść - wyjaśnia Monika Miller. - Zagrałam coś w stylu uosobienia wściekłości. Nie była to postać jako taka, tylko właśnie alegoria - dodaje. Mimo tłumaczeń część internautów pozostaje zszokowana zdjęciem wnuczki byłego premiera. Komentują oni fotografię mówiąc o zaprezentowaniu przez Monikę "ostrej jazdy". Można się spodziewać, że to dopiero początek kariery Moniki Miller. Należy więc pilnie śledzić jej dalsze postępy. Z pewnością bowiem dziewczyna może liczyć na dużą popularność. fot. screenshot/se.pl Instagram.com/@millerowka
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News