Wszystko trwało 30 sekund. Przeszył ją ból nie do zniesienia, na szczęście krzyki mamy usłyszały dzieci

Wszystko trwało 30 sekund. Przeszył ją ból nie do zniesienia, na szczęście krzyki mamy usłyszały dzieci Źródło: Screen/Youube/Inside Edition

Piękne, długie i gęste włosy, są marzeniem każdej dziewczyny. Ta kobieta mogła się tym pochwalić, jednak w jednej chwili wszystko się zmieniło. Wystarczyło 30 sekund, aby doświadczyć jednego z najgorszych dramatów w swoim życiu. Na szczęście z pomocą przybiegły jej dzieci.

Włosy były dla Alon piękną ozdobą jej twarzy. Bardzo o nie dbała i cieszyła się, że jest posiadaczką zjawiskowej i długiej fryzury. Niestety pewnego dnia wszystko się zmieniło. W wyniku okropnego wypadku, kobieta odniosła poważne obrażenia, z którymi nie mogła się pogodzić. Alon popadła w depresję.

Kobieta straciła włosy 

Matka czwórki dzieci, Alon Abare próbowała samodzielnie naprawić usterkę w swoim samochodzie. Nie chciała odstawiać auta do mechanika, bo myślała, że sama sobie ze wszystkim doskonale poradzi. Kiedy zorientowała się, że z samochodem dzieje się coś niedobrego, postanowiła zatrzymać się i otworzyć pokrywę silnika. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że to wydarzenie na zawsze odmieni jej życie. Alon straciła prawie wszystkie włosy, które tak bardzo lubiła.

Kiedy kobieta próbowała zlokalizować usterkę, w pewnym momencie pochyliła się nad silnikiem i poczuła okropny ból, który przeszył całe jej ciało. Na początku nie miała pojęcia co się dzieje. Z opowieści kobiety wynika, że nigdy wcześniej nie doświadczyła tak okropnego bólu. Zaczęła przeraźliwie krzyczeć i błagać o pomoc. Wszystko usłyszały jej dzieci, które natychmiast przybiegły sprawdzić, co dzieje się z mamą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że Alon wkręciły się włosy do pracującego silnika. Kobieta przed otwarciem maski nie wyłączyła samochodu, a skutki tej pomyłki będzie odczuwać do końca życia. Gdyby nie pomoc jej dzieci, które zgasiły auto, mogłoby się skończyć o wiele gorzej. Wystarczyło zaledwie 30 sekund, aby włosy Alon zostały wyrwane razem ze skórą. Kobieta potrzebowała wielu operacji i transplantacji, aby powrócić do zdrowia.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

Alon zmagała się również z poważną depresją powypadkową. Nie mogła pogodzić się ze stratą włosów i ogólnym wyglądem. Teraz jest niezwykle ostrożna i apeluje o rozwagę podczas takich czynności. Kobieta nie życzy nikomu, aby ktokolwiek musiał przechodzić przez tak dramatyczne chwile, jak ona.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIGANT sprzedaży chce się wycofać z Polski. Wszystko przez handlowe niedziele
  2. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
  3. Tata Kubusia przeżył istny dramat. Jego 3-letni syn zmarł, bo przeszkadzał w igraszkach mamie i kochankowi
  4. Najbardziej niesamowity w inteligencji znak zodiaku. Żaden inny mu nie dorównuje
  5. Nagle pan młody odwrócił się od ołtarza. Powiedział 4 zdania synkowi narzeczonej, po których zapadła cisza

źródło: Newsner

Następny artykuł