Przesadziła? 20-latka pokazała anomalie na ciele, nadmierne owłosienie w niepożądanym miejscu

Przesadziła? 20-latka pokazała anomalie na ciele, nadmierne owłosienie w niepożądanym miejscu Źródło: Instagram/Sophia Hadjipanteli

Włosy w niepożądanych miejscach to problem, z którym boryka się wiele osób. Ta 20 latka postanowiła wyeksponować swoje nadmierne owłosienie. Jej postawa wzbudza skrajne emocje.

Włosy, a w szczególności ich obecność w niepożądanych miejscach na ciele, są często powodem do wstydu. Wiele osób robi wszystko, żeby ukryć te anomalie i obawia się, że ktoś może poznać ich kłopotliwy sekret. Ta 20-latka postanowiła całkowicie zmienić myślenie na ten temat. Niektórzy zarzucają jej, że przesadziła.

Włosy w nieodpowiednich miejscach odrzucają wiele osób

Włosy, które są usytuowane w innych miejscach, niż na głowie człowieka, często uważane są za coś obrzydliwego. W końcu właśnie po to większość dziewczyn decyduje się na depilację. Kultura narzuca pewien wizerunek idealnego ciała i tego, co jest atrakcyjne. 

Sophia Hadjipanteli stwierdziła, że zamierza się przeciwstawić temu, co powszechnie uznawane jest za piękne. Zamiast ukrywania anomalii związanych z nadmiernym owłosieniem, postanowiła je wyeksponować. Jej zdjęcia spotykają się zwykle ze skrajnymi komentarzami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rewolucyjna postawa 20-latki 

Dziewczyna swojego czasu wstydziła się swojego wyglądu, jednak później odnalazła w sobie siłę, żeby postawić się rygorystycznym kanonom piękna. Sophia Hadjipanteli jest właścicielką monobrwi. Większość osób najprawdopodobniej uznałaby to za defekt i chciałaby się jej pozbyć, ale nie 20-latka. 

Tak charakterystyczne, nadmierne owłosienie jest dla Sophii powodem do dumy. Wyróżnia ją bowiem z tłumu i nie da się jej pomylić z nikim innym. Na jej profilu na Instagramie można obejrzeć cała masę pięknych zdjęć, w których główną rolę odgrywa właśnie monobrew. 

Dziewczyna, żeby jeszcze bardziej to podkreślić, postanowiła nałożyć na rosnące w tym miejscu włosy farbę. Jest to symboliczny gest pokazania, że nie chodzi o to, że nie zadbała o depilację nadmiernego owłosienia, ale właśnie o fakt, że jej wyjątkowy wygląd jest dla niej chlubą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
2. Biuro prasowe TVN przekazało porażającą wiadomość. Wśród uczestników popularnego programu wykryto pedofila

Część osób sądzi, że 20-latka przesadziła w swojej afirmacji tej anomalii na ciele i nie uważa, żeby było to atrakcyjne. Postawa Sophii bliska jest feministycznym hasłom, a w eksponowaniu monobrwi jest jakiś rewolucyjny potencjał. 

Źródło: Instagram/Sophia Hadjipanteli

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z apteczki WYRZUĆ natychmiast! GIF wycofuje popularny lek na kaszel
  2. „Żona to wizytówka męża. Zadbana, grzeczna, rodząca synów i milcząca, kiedy trzeba” - wyznanie polskiego mężczyzny
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

Źródło: Na serio PL

 

Następny artykuł