Dzięki prostemu, domowemu sposobowi przestaną wypadać Ci włosy. Potrzeba tylko 2 składników, które każdy ma w lodówce

Dzięki prostemu, domowemu sposobowi przestaną wypadać Ci włosy. Potrzeba tylko 2 składników, które każdy ma w lodówce Źródło: youtube.com/Zuzanna Dziewirz

Wypadające włosy przestaną być problemem dzięki tej metodzie. Jak się okazuje, istnieje bardzo prosty sposób na sporządzenie domowego szamponu, który wzmocni owłosienie na głowie. Wystarczy użyć dwóch składników, które każdy posiada w lodówce.

Włosy, które wypadają, dla wielu bywają prawdziwym dramatem. Ludzie wydają wprost niesamowite kwoty pieniędzy na kuracje i kosmetyki, które mają zaprzestać niszczeniu się fryzury. Jak się jednak okazuje, istnieje o wiele prostszy, a co ważniejsze tańszy sposób na leczenie tej wyjątkowo wstydliwej dolegliwości. Składniki domowego szamponu przeciw wypadaniu włosów można znaleźć w każdej lodówce.

Włosy przestaną wypadać. Prosty, domowy sposób

Według lekarzy człowiek codziennie traci od 50 do 100 włosów, co jest całkowicie naturalne dla każdego, zdrowego organizmu. Problem zaczyna się w momencie starzenia się czy prowadzenia niezdrowego trybu życia. Jak się okazuje, nagłe łysienie można pokonać za pomocą bardzo prostego środka, na który nie wydamy fortuny.

Pierwsze, co musimy zrobić, to przygotować cytrynę i jajko. Aby przygotować szampon chroniący przed wypadaniem włosów, musimy roztrzepać jajo oraz wyciskać sok z cytrusa. Gdy już to zrobimy, musimy wsmarować mieszaninę we włosy, a przede wszystkim skórę naszej głowy, po czym dokładnie spłukujemy. Domową terapię ratującą fryzurę warto powtarzać dwa dni w tygodniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ta prosta terapia działa

Wiele osób może się zastanawiać, czemu niby mieszanina jajka z cytryną może pomóc naszej głowie. Szampon działa w dużej mierze dzięki sokowi z cytrusa, który zawiera bardzo dużo składników działających korzystnie na stan naszych włosów. Wywar zawiera duże ilości witaminy C i B oraz kwas foliowy, a także minerały, które są obecne w drogich kosmetykach.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Jak widać, bardzo małym kosztem można cieszyć się poprawą fryzury, oszczędzając na markowych szamponach niesamowitą wręcz ilość pieniędzy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Strzelanina na planie Martyny Wojciechowskiej! Było o krok od tragedii WIDEO
  3. Co na to mama? Córka Kingi Rusin pokazała swoje zdjęcie z wanny, ale nie była w niej sama
  4. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  5. Jej 9-letnia córka brała kąpiel, nagle usłyszała rozdzierający krzyk. Nie żyła, kilka sekund później umarł też jej mąż

źródło: Webniusy

Następny artykuł