Zawinęła włosy w zaledwie 12 ślimaczków i poszła spać. Następnego dnia rozpuściła je, a efekt piorunuje

Zawinęła włosy w zaledwie 12 ślimaczków i poszła spać. Następnego dnia rozpuściła je, a efekt piorunuje Źródło: YouTube / REAL BEAUTY by Cynthia

Włosy zostały zawinięte w banalny i szybki sposób, a następnie ich właścicielka poszła spać. Po przebudzeniu postanowiła rozwinąć skręcone wieczorem ślimaczki. Efekt jest zniewalający i długo się utrzymuje.

Większość z nas ma naturalnie proste włosy. Niezwykle trudno jest szybko i skutecznie zamienić je w burzę loków. Trwała ondulacja bardzo je niszczy, lokówki też mają na nie negatywny wpływ. W dodatku ich codzienne używanie bywa niezwykle czasochłonne. Na szczęście kobietom marzącym o lokach z pomocą przyszła beauty youtuberka Cynthia, która jest posiadaczką prostych jak drut włosów.

Włosy wyglądają naturalnie i zdrowo

Dziewczyna nagrała filmik na swoim kanale "REAL BEAUTY by Cynthia", na którym pokazuje genialny sposób na piękne, trwałe, naturalnie wyglądające skręty. Tutorial trwa niecałe 10 minut i pokazuje krok po kroku, jak wykonać wymarzoną fryzurę. Sposób youtuberki jest naprawdę banalny, zatem nie ma się co dziwić, że jej nagranie cieszy się tak ogromną popularnością - wyświetlono je już prawie 5 milionów razy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak pokazuje Cynthia na nagraniu, wystarczy rozdzielić włosy na 12 części. Następnie zostawiamy jedną, od strony twarzy, rozczesujemy ją i nakładamy odrobinę pasty do stylizacji włosów, po czym zwijamy pasmo w ciasnego ślimaczka. Należy przypiąć ten mały "koczek" z obu stron za pomocą wsuwek. Tę samą czynność powtarzamy z pozostałymi 11 częściami włosów i idziemy spać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie

2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

To idealna fryzura na święta 

Podczas naszego snu, zawinięte w ślimaczki włosy układają się w przepiękne loki. Kiedy rano je rozplączemy i delikatnie rozczeszemy palcami, zobaczymy w lustrze przepiękną burzę zdrowych, naturalnie wyglądających loków. Efekt z pewnością robi ogromne wrażenie. To naprawdę doskonały pomysł na świąteczną fryzurę, która będzie utrzymywać się cały dzień. Nada naszemu wyglądowi nieco romantyzmu, beztroski i niewinności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tradycyjna sałatka jarzynowa nie musi być nudna! Wystarczy, że dodasz do niej jeden sekretny składnik, prawdziwe niebo w gębie
  2. Na jaw wyszły nowe, intrygujące fakty o Łukaszu z kłem narwala. Szczegóły wielu mogą zadziwić
  3. Prababcie stosowały prosty przepis na genialną odżywkę do włosów. Mało kto o nim pamięta, a daje rewelacyjne efekty
  4. Podczas transmisji live Kononowicza doszło do ohydnej obrazy LGBT. Policja zatrzymała mężczyznę
  5. W 2020 roku ZUS zabierze ci FORTUNĘ. Składki zjedzą sporą część twojej pensji

Źródło: podaj.to

Następny artykuł