Smutna wiadomość! Fani żegnają Włodzimierza Szaranowicza

Smutna wiadomość! Fani żegnają Włodzimierza Szaranowicza

Włodzimierz Szaranowicz należy bez wątpienia do największych gwiazd i legend polskiego dziennikarstwa sportowego. Jak się jednak okazało, komentator ma dla fanów bardzo smutną wiadomość. Niewiele osób spodziewało się chyba takiej decyzji. 

Nie ma prawdopodobnie w naszym kraju osoby, która po usłyszeniu nazwiska Szaranowicza nie przypomina sobie od razu jego głosu oraz pełnych emocji komentarzy, które pokochali fani. Co bardzo smutne, już wkrótce będziemy się musieli z nimi pożegnać.

Szaranowicz kończy karierę

68-letni dziennikarz ogłosił bowiem, że ostatnie Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu były ostatnimi, które komentował. Jak sam stwierdził, "ma następców" i zamierza ustąpić im miejsca. Sympatycy Szaranowicza są niezwykle zasmuceni jego decyzją. Uważają bowiem, że bez wyjątkowego głosu obserwowanie zmagań polskich sportowców już nigdy nie będzie wypełnione takimi emocjami, jak do tej pory. ZOBACZ TAKŻE: Pierwszy przypadek w historii Kuchennych Rewolucji. „Skandal, nigdy mi się to nie zdarzyło!”

Wyjątkowy "prezent"

Koledzy po fachu cieszą się za to, że podczas ostatniego komentowanego przez dziennikarza konkursu skoków narciarskich nasza reprezentacja zdobyła medal, w który ten tak mocno wierzył. Bez wątpienia było to bardzo dobre i symboliczne zakończenie jego wieloletniej kariery. ZOBACZ TAKŻE: TVN SPRZEDANE! Nowy właściciel zapłacił 14,6 MILIARDÓW
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News