Włodarczyk po latach o traumie. "Czułam się zbrukana"

Włodarczyk po latach o traumie. "Czułam się zbrukana" Źródło: fot. Instagram

Agnieszka Włodarczyk sprawia wrażenie, jakby niczego jej więcej do szczęścia nie było trzeba. Piękna aktorka kojarzy się z uśmiechem i częstym kontaktem ze swoimi fanami. Nie zawsze jednak tak było. Po latach wyznała, że przeszła prawdziwą traumę. "Czułam się zbrukana".

Agnieszka Włodarczyk do dziś nie może zapomnieć o początkach swojej kariery filmowej. Zagrała wtedy tytułową rolę w "Sarze" Macieja Ślesickiego, chociaż mogłoby się to wydawać idealnym, aktorskim początkiem, gwiazda do dziś ma z jego powodu traumę. Włodarczyk miała zaledwie 16 lat, kiedy zagrała w "Sarze". Jej rola przypominała nieco kultową "Lolitę", młodziutka córka gangstera miała romans z o wiele starszym od siebie ochroniarzem (grał go Bogusław Linda). Film był bardzo bogaty w sceny rozbierane Agnieszki.

Agnieszka Włodarczyk przeżyła traumę

To właśnie mocno odbiło się na jej psychice. Już kiedy film wszedł do kin, mimo sukcesu jaki odniósł, wiele mówiono o scenach młodziutkiej aktorki. Krytykowano nawet reżysera, który zdaniem niektórych, rozbieranymi scenami nastolatki chciał uratować wątły scenariusz filmu. Zgodę na rozbierane sceny Włodarczyk musiała wtedy wyrazić jej mama, ponieważ dziewczyna nie była pełnoletnia. To własnie matka nawet zachęcała córkę do przyjęcia tej roli, czym przyczyniła się poniekąd do tej traumy. Zdecydowanie aktorka była za młoda na to, by cała Polska mogła oglądać jej nagość. - Postąpiłabym tak samo, choć może nie we wszystkim. Niechętnie rozmawiam o "Sarze" i rozbieraniu się na ekranie. To było niepotrzebne, za bardzo to przeżywałam. Z drugiej strony, gdybym nie zagrała w "Sarze", moja kariera nie potoczyłaby się tak szybko -opowiadała Włodarczyk w rozmowie z "Vivą". Aktorka dodaje jednak, że czuła się po występie w "Sarze" zbrukana. - Ludzie patrzą na piersi, a nie na to, jak się gra. Dobrze, że dostałam potem na festiwalu na Ukrainie nagrodę za debiut. Byłam z niej dumna, chociaż u nas prasa wcale tego nie nagłośniła. Od tamtej pory zahartowałam się bardzo – podsumowuje aktorka. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka Łapickiego śmiertelnie chora. Przerwała milczenie ws. młodej żony ojca
  2. Oliwia Bieniuk całuje się z chłopakiem. Jest zdjęcie
  3. Fatalna przygoda Dody. Chce odwołać koncerty
  4. Fani wściekli na Zielińską! Chodzi o jej synka. „Taka nieodpowiedzialna!”
  5. Ola Kisio urodziła! Znamy płeć dziecka
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News