Władza rozbija się na ulicach. Rządowa limuzyna zniszczona w groźnym wypadku

Władza rozbija się na ulicach. Rządowa limuzyna zniszczona w groźnym wypadku

To nie pierwszy raz, kiedy jeden z najważniejszych polityków w Polsce był członkiem wypadku samochodowego. Do zdarzenia doszło w Warszawie, kiedy rządowy BMW wracał ze spotkania Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

Uczestnikiem wypadku na skrzyżowaniu ulic Wioślarskiej i Ludnej był Bartosz Kownacki, wiceszef resortu obronności. Jak podał na Twitterze, stłuczce uległ samochód Żandarmerii Wojskowej, którym wracał ze spotkania BBN.

 - W drodze z Biura Bezpieczeństwa Narodowego na spotkanie z MON doszło do kolizji z udziałem samochodu Żandarmerii Wojskowej, w którym jechałem. Nikomu nic się nie stało. Sprawę wyjaśnia ŻW - poinformował Kownacki.

źródło: twitter.com/KownackiBartosz

Policja bada już miejsce wypadku. Zdaniem funkcjonariuszy przyczyną wypadku był brak uwagi ze strony kierowcy Volvo XC60, który nie zauważył samochodu rządowego i wjechał w niego na skrzyżowaniu. Siła uderzenia wgniotła maskę rządowego samochodu, a w Volvo otworzyły się wszystkie poduszki powietrzne. Sprawy nie chce w żaden sposób komentować biuro prasowe MON ani Żandarmeria Wojskowa.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News