Władysław Hańcza zostawił żonę z niebywałego powodu. Najbardziej jednak dziwi, co miał zrobić potem

Władysław Hańcza zostawił żonę z niebywałego powodu. Najbardziej jednak dziwi, co miał zrobić potem Źródło: YouTube Darek X

Władysław Hańcza już zawsze będzie nam się kojarzył z postacią Kargula z "Samych swoich", kultowego polskiego filmu z 1967 roku. Jednak nie wszystkie fakt z jego życia są dobrze znane fanom. Aktor najpierw porzucił swoją żonę, następnie zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał. Historię artysty przedstawił portal Onet.pl.

Chociaż Władysław Hańcza bawił wiele osób, gdy w telewizji pojawiał się kultowy hit, "Sami swoi", ogromna część publiczności nie miała pojęcia o słabościach aktora. W pewnym momencie życia artysta uległ swojej pokusie. Skończyło się to porzuceniem żony i kontrowersyjnym wyborem. Ten etap życia Hańczy odsłonił portal Onet.pl.

W 1967 roku Władysław Hańcza był już po premierze "Samych swoich". Wcześniej w 1929 roku aktor wziął ślub z Heleną Chaniecką i przez pewien czas był pewien, że oboje są sobie przeznaczeni. Jednak ich związek nie przetrwał. Hańcza porzucił nie tylko żonę, ale również ich wspólne dziecko, które już przyszło na świat. Wiele osób do dziś zastanawia się, co było powodem ich rozstania. Zdradził to serwis Onet.pl.

Władysław Hańcza porzucił żonę dla kochanki

Jak się okazuje, Władysław Hańcza miał słabość do kobiet. Według portalu Onet.pl aktor kilka razy otwarcie przyznał, że jest kobieciarzem. Chociaż z Heleną Chaniecką wiódł szczęśliwe życie, nie mógł zapomnieć o pokusach. Wreszcie po poznaniu innej kobiety, postanowił porzucić swoją żonę i dziecko. Hańcza po tym rozpoczął życie z kochanką, Barbarą Ludwiżanką.

- Ja kobiety lubię, mając pełną świadomość ich wad. Ich psychika, z całym balastem typowo niewieścich ułomności, wzrusza mnie oraz jednocześnie czyni bardziej wrażliwym i tym samym chyba lepszym - cytuje słowa aktora Onet.pl.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Władysław Hańcza poznał Barbarę Ludwiżankę w teatrze. Oboje szybko wpadli sobie w oko i znajomość szybko przerodziła się w ognisty romans. Wśród artystów dobrze znane są historię licznych romansów, jednak relacja Hańczy i jego koleżanki z czasem stawała się coraz silniejsza. Wcielający się w postać Kargula z "Samych swoich" aktor nie wrócił już do byłej żony i dziecka.

Dzisiaj grzeje: 1. Wielki smutek w domu Marty Kaczyńskiej. Zwłaszcza córka bardzo przeżywa pożegnanie, został jej tylko jeden koń

2. Nie tylko za truskawki zapłacimy więcej niż zwykle. Cena czereśni przyprawia o zawroty głowy, musieliśmy spojrzeć dwa razy

Wreszcie Władysław Hańcza ponownie wziął ślub. Jego drugą żoną została właśnie jego kochanka, Barbara. Jak informuje Onet.pl, Hańcza miał również problem, aby być wiernym nowej partnerce. Chociaż opinia publiczna krytykowała zachowanie artysty, Hańcza nigdy nie zważał na słowa innych i chciał żyć tak, jak lubił. Niedawno pisaliśmy o aktorze, który zmarł w tajemniczych okolicznościach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ministerstwo zdrowia podało najnowsze dane. Sytuacja na Śląsku wciąż nie wygląda najlepiej
  2. Dawid Kubacki ujawnił swoją nową pasję. Kibice o niej nie wiedzieli, nigdy wcześniej nic nie wspominał
  3. Anna spojrzała w lustro i zalała się łzami. Nie mogła znieść własnego widoku, wszystko przez jeden detal
  4. Kasia Kowalska nie wytrzymała krytyki. Pokazała zdjęcie, które odbiera mowę
  5. Za każdym razem, gdy Ania odbiera zamówienie od kuriera, męczy ją jedna myśl. Czuje się zawstydzona, niebywały powód
  6. Władza nagle i niespodziewanie zmieniła uciążliwy zakaz. Miliony Polaków poczują wielką ulgę

źródło: Onet.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News