Wizja Biedronia: PiS zrobi igrzyska i będzie kamienował ludzi

Wizja Biedronia: PiS zrobi igrzyska i będzie kamienował ludzi Źródło:

Robert Biedroń udzielił wywiadu jednemu z portali. Polityk przedstawił swoje obawy względem PiS-u. Jego zdaniem rząd staje się coraz bardziej bezwzględny w kwestii utrzymania władzy.

Podczas wywiadu dla WP Opinie Robert Biedroń przedstawił swoje zdanie na temat obecnej władzy. Polityk twierdzi, że rząd Beaty Szydło sięga po coraz ostrzejsze metody, aby utrzymać się u władzy.

-Obawiam się, że pani premier nie będzie miała łatwo w przyszłości. I nie będzie miała z czego za bardzo rozdawać. Wtedy skończą się fajerwerki. Oczywiście, PiS prawdopodobnie wtedy rozpocznie igrzyska w postaci rzucania podejrzeń i aresztowań. Już przyszli po prezydenta Krzysztofa Żuka z Lublina czy po prezydent Hannę Zdanowską z Łodzi - mówił polityk.

Następnie zapytany o Tuska powiedział, że w przypadku byłego premiera rząd wykorzysta wszystkie dostępne środki, aby go zniszczyć.

- Idą po Tuska. Będą więc igrzyska, będzie kamieniowanie publiczne ludzi itd. Ale to też się w pewnym momencie zużyje. Wtedy przyjdą po nas, po szarych obywateli. I nastąpi bunt - ostrzegał Biedroń.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :
wk źródło: wp.pl Następny artykuł