Witold Waszczykowski w szpitalu

Witold Waszczykowski w szpitalu

Warszawski Instytut Medyczny po raz kolejny musiał przyjąć jednego z najważniejszych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Po prezesie partii trafił do niego Witold Waszczykowski. Były minister ma mieć problemy z oddychaniem.

Jak informuje Onet były minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski został przetransportowany do szpitala przy ul. Szaserów w Warszawie, gdzie przejdzie szczegółowe badania. Polityk miał uskarżać się na problemy z oddychaniem. Bez wątpienia jest to objaw wymagający hospitalizacji.

Nie tylko Witold Waszczykowski wymagał pomocy lekarskiej

Przez ostatni miesiąc w tym szpitalu leczony był Jarosław Kaczyński. Były premier i szef partii rządzącej został poddany leczeniu zwyrodnionego stanu kolanowego. Warto dodać, że wczoraj do placówki służby zdrowia trafił wczoraj również wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Po niedługim pobycie w szpitalu został zwolniony do domu. Z tego powodu odwołano jego spotkanie z wyborcami w ramach kampanii przed wyborami samorządowymi, które odbędą się na przełomie października i listopada. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje słynny podróżnik. Rodzina nie wierzy w samobójstwo
  2. Śmierć odebrała Błaszczykowskiemu wszystko. Piłkarz kompletnie się załamał
  3. Marszałek Terlecki w szpitalu! Wszystkie spotkania odwołane
źródło: gazeta.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News