Jak śmiesz! Chce się dorobić bezczeszcząc pamięć Witolda Pyrkosza

Jak śmiesz! Chce się dorobić bezczeszcząc pamięć Witolda Pyrkosza Źródło: fot. wikipedia.org

Witold Pyrkosz dla wielu osób był jednym z najwybitniejszych polskich aktorów. Jednak jak się okazało, niektórzy jego śmierć postanowili wykorzystać dla swoich zarobków.

Witold Pyrkosz znany jest z wielu ról, które przeszły wręcz do historii. Wystarczy tutaj wspomnieć, chociażby Lucjana z "M jak miłość", czy Pyzdrę z "Janosika". Nie są to oczywiście jedyne role, w które wcielił się ten legendarny aktor, ponieważ jego dorobek artystyczny liczy dziesiątki, jak nie setki ról filmowych, serialowych, a także teatralnych. Niestety niektórzy postanowili zbezcześcić pamięć po nim i informacje o śmierci aktora wykorzystali dla swoich celów.

Witold Pyrkosz: internauta zbezcześcił pamięć aktora

Na jednym z polskich portali plotkarskich pod newsem o śmierci aktora pojawił się pewien komentarz, który zgromadził gigantyczną ilość polubień. Jednak ciężko w nim uświadczyć, chociażby słowa dotyczącego samego aktora. Oczywiście pod tekstem pojawiły się setki komentarzy zawierających kondolencje składane dla rodziny Witolda Pyrkosza  i jego najbliższych. Jednak żaden z nich nie zebrał tak wielu polubień. Oburzający wpis zawiera w sobie reklamę strony internetowej z aukcjami, gdzie autor tekstu ponoć kupił w bardzo atrakcyjnej cenie laptopa. Co więcej, zachęca on też innych do zajrzenia tam, ponieważ portal jest nieznany i przez to można kupić przedmioty za naprawdę niskie ceny. - tp e Fajna stronka z aukcjami, gdzie ostatnio kupiłam laptopa za 58 zł: rynek.ga Póki co mało znany i można coś tanio kupić cialku cieciu geneza motory.ga grabki czasow grosze fiolce gladzi harujemaczke [pisownia oryginalna] - czytamy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Pytanie jednak brzmi jakim cudem taki komentarz zebrał aż niemalże 1400 polubień pod tekstem o śmierci jednego z największych aktorów w historii naszego kraju? Według wielu jest to wynik działania internetowych botów, które automatycznie nabijają polubienia pod komentarzami, aby pojawiały się jak najwyżej. Trzeba przyznać, że jest to bardzo skuteczna metoda, ponieważ komentarz ten widnieje jako pierwszy na liście najpopularniejszych. Jednak nie ulega wątpliwości, że jest to wręcz obrzydliwy proceder, który nie powinien mieć miejsca. Autor w ten sposób zbezcześcił pamięć Witolda Pyrkosza. Co więcej, tego typu strony często mają na celu jedynie wyłudzanie pieniędzy od nieostrożnych ludzi, przez co wiele osób mogło zostać oszukanych. Krótko mówiąc, wstyd i hańba.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nawet Elżbieta Jaworowicz nie wytrzymała, rozpłakała się na wizji. Widzów zamurowało, porażające wydarzenia
  2. OBLEŚNY atak na Annę Przybylską i Oliwię Bieniuk! „Jej matka to…”
  3. Porażający przekręt Rutkowskiego?! Detektyw oskarżony o poważne przestępstwo
  4. Pitbull nie ma szans na dom? Wszystkie psy zostały adoptowane, tylko nie on
  5. Znaki zodiaku i ich tajemnice. Poznaj samego siebie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News