Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Ujawniono największą tajemnicę Pyrkosza w "M jak miłość"

Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Ujawniono największą tajemnicę Pyrkosza w "M jak miłość" Źródło: YouTube / TVP VOD

Witold Pyrkosz był aktorem wybitnym, jednak największą rozpoznawalność przyniosła mu rola Lucjana Mostowiaka w "M jak miłość". Niedawno jego serialowa żona wyznała nieznany fanom sekret.

Witold Pyrkosz dał się pokochać milionom Polaków jako senior rodu Mostowiaków w kultowym serialu TVP. Jego nagłe odejście spowodowane śmiercią wzruszyło nie tylko widzów, ale również obsadę i producentów "M jak miłość". Po latach serialowa żona aktora wyznała wielką tajemnicę. Nikt nie miał o tym pojęcia.

Witold Pyrkosz odszedł w 2017 roku

Śmierć wybitnego aktora poruszyła wielu telewidzów. Jego nagłe odejście zasmuciło również współpracowników i producentów serialu, w którym grał Lucjana Mostowiaka, seniora rodu, męża Barbary oraz ojca Małgosi, Marka, Marty i Marii.

To właśnie przy okazji wątku najstarszej córki, został ponownie wspomniany w bieżących odcinkach serialu. W urodziny Marii, Basia zauważyła, że jej córka jest bardzo zamyślona i nieobecna. Postanowiła podzielić się z kobietą historią z dnia jej narodzin, której nikt wcześniej nie słyszał. Dotyczy ona zmarłego Lucjana Mostowiaka.

- Cały dzień sterczał pod szpitalem! A potem biegał tak na około w tę i z powrotem, w tę i z powrotem. A potem przekupił pielęgniarki! (…) Kupił im kwiaty, kawę i pończochy perlony! - wyznała szczerze Basia.

Witold Pyrkosz grał w serialu TVP do końca życia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Młodsza kobieta była szczerze zaskoczona poruszającą opowieścią seniorki rodu. Marysia nie spodziewała się, że jej zmarły ojciec byłby zdolny do takich czynów jak przekupstwo personelu medycznego.

- One w zamian z daleka, przez okno pokazały mu ciebie! Widział cię wcześniej, niż ja! I wiesz, od tej pierwszej chwili cię bardzo pokochał. Zawsze mi to powtarzał - kontynuowała opowieść Barbara Mostowiak.

Dzisiaj grzeje: 1.Rzeczy, których nie wolno robić w Wigilię. Przynoszą nieszczęście na kolejny rok, lepiej uważać
2. Syn Królikowskiego opublikował straszne zdjęcie. Trudno utrzymać na nim wzrok

Wspomnienie zmarłego członka rodziny wzruszyło obie kobiety. Marysia wyznała mamie, że bardzo tęskni za swoim ojcem. Barbara przyznała, że ona również ogromnie żałuje, że już go nie ma.

- Tak, mnie też. Bardzo... Bardzo często w różnych sytuacjach zastanawiam się, co by powiedział, co by zrobił, co by pomyślał - wyznała Barbara.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kompot z suszu powinniśmy pić również w inne dni w roku. Tradycyjny napój pełen zdrowych składników
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Tragiczne wydarzenia w życiu Kipiel-Sztuki. Halinka z "Kiepskich" trzykrotnie przeżyła koszmar
  4. Kultowy polski reżyser zmarł w Wigilię w wieku 61-lat. Choroba, z którą przegrał, może dotknąć każdego mężczyznę
  5. Bohdan Smoleń nie żyje już od 3 lat. Mało kto wie, jak bolesne słowa wypowiedział nad jego trumną Zenon Laskowik

źródło: Party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News