Marcin Mroczek dopiero teraz zdecydował się o tym opowiedzieć. Powalające informacje o Witoldzie Pyrkoszu

Marcin Mroczek dopiero teraz zdecydował się o tym opowiedzieć. Powalające informacje o Witoldzie Pyrkoszu Źródło: youtube.com/novatv

Witold Pyrkosz był postacią, która skrywała bardzo wiele sekretów. Legendarny aktor, który końcówkę swojej kariery spędził na planie serialu "M jak Miłość", był istnym wzorem dla wielu aktorów, którzy go spotkali, w tym dla Marcina Mroczka. Aktor, który praktycznie całą swoją karierę spędził przy produkcji telewizji TVP, opowiedział dość zabawną anegdotę o tym, jak wyglądała praca Pyrkosza w roli Lucjana Mostowiaka. Tej tajemnicy nie znał nikt.

Witold Pyrkosz był aktorem, którego mistrzowska kreacja w "M jak Miłość" na zawsze zapadła w pamięć widzom telewizji publicznej. Odtwarzanie roli seniora rodu Mostowiaków wiązało się jednak z pewną tajemnicą, której nikt nie był świadom. Swojego mentora zdecydował się zdradzić nie kto inny, a Marcin Mroczek, który opowiedział zabawną anegdotę dotyczącą ostatniej wielkiej kreacji artysty. O tym nie wiedział dosłownie nikt,

Witold Pyrkosz skrywał tę tajemnicę przez lata. Mroczek ujawnia sekret artysty

Mroczek, który sam przyznaje, że Pyrkosz był jednym z jego największych idoli i wzorów, powiedział, że sławny aktor dość często ratował się na planie "M jak Miłość" w dość zadziwiający sposób. Znany z dobrego poczucia humoru artysta często nie był w stanie spamiętać kwestii Lucjana, w związku z czym zapisywał kwestie granej przez siebie, ikonicznej postaci na krzesłach przy pomocy kredy. Aktor wyznał, że dość często zostawał ofiarą śladów zostawianych przez swojego idola i wychodził z planu ubrudzony kredą, której Witold Pyrkosz używał do zapisywania kwestii Lucka.

Jeśli wierzyć wyznaniom Mroczka, to od tego czasu ktoś nieustannie nadal zapisuje swoje kwestie na meblach umieszczonych na planie, przez co cały czas ktoś wychodzi z produkcji brudny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niezwykła relacja Mroczka i Pyrkosza

O tym, jak ważną postacią dla Marcina Mroczka był znany aktor, przekonać się możemy, czytając wpisy na jego social mediach. Nie da się ukryć, że Pyrkosz był jedną z najweselszych postaci na planie, a jego śmierć po dziś odczuwalna jest przez aktorów współpracujących z odtwórcą roli Lucjana.

- Panie Witoldzie będzie nam Pana szczerze brakowało... Pamiętam nasze ostatnie spotkanie tuż przed pańskim 90 urodzinami. Pełen optymizmu, radości, szczery i dowcipny. Taki Pan był i takiego zapamiętamy. Dziękuję za lata wspólnej pracy, celne rady, wsparcie. Pozostaniesz zawsze w moim sercu - pisał Mroczek po śmierci aktora.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Przenigdy nie kupuj takiej popularnej wody w sklepach. Miała być zdrowa, a może być rakotwórcza
  4. W portfelu znalazł list od żony, który napisała tuż przed śmiercią. Złapiesz się za głowę, tak mocne są to słowa
  5. Wygląd córki Roberta Janowskiego onieśmiela. Nastolatka skradnie serca wielu Polaków
  6. Przyjaciel rozdaje rzeczy po zmarłej gwieździe "Świata według Kiepskich". Zdumiewające doniesienia
     
      

Źródło: Party

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News