Nie milkną echa ataku nożem na działacza pro-life, którego dopuścić miała się jedna z lewicowych aktywistek. Sprawę postanowił skomentować również Robert Winnicki.

To oburzające i skandaliczne zdarzenie wpisuje się niestety w falę propagandy i nienawiści, która jest kierowana przez lewicę, organizacje feministyczne w kierunku obrońców życia. Myślę, że policja powinna się mocno zająć tym przypadkiem i wyjaśnić wszystkie okoliczności, a konsekwencje wobec osób, które dopuściły się tego ataku z użyciem noża, powinny być surowe – komentuje sprawę Robert Winnicki dla portalu wsensie.pl.

Zauważa on jednak, że nóż pierwotnie miał posłużyć jedynie do niszczenia materiałów antyaborcyjnych. Dopiero w trakcie wywołanej awantury lewicowa działaczka miała go użyć jako broni, co zdaniem Winnickiego jest najlepszym dowodem na „lewicową obłudę i terror”.

Niestety, ataki na wszystkie wartości, symbole – od religijnych, przez życie nienarodzonych dzieci, po tradycyjnie rozumiane małżeństwa – są coraz bardziej agresywne. Dlatego należy niestety obawiać się, że takie sytuacje mogą mieć miejsce w przyszłości– dodał prezes Ruchu Narodowego.

źródło: wsensie.pl

...

Zobacz również