Nowe fakty ws. śmierci Kosteckiego. "Wyzywano go od konfidentów, że będzie roz*****y"

Nowe fakty ws. śmierci Kosteckiego. "Wyzywano go od konfidentów, że będzie roz*****y" Źródło: youtube/iplatv/

Miał opuścić więzienie za dwa lata. Nie doczekał jednak końca wyroku, a o jego śmierci dowiedzieliśmy się na początku sierpnia. Rodzina pięściarza nie wierzy w samobójstwo, a nowe fakty w sprawie zdają się być przychylne teorii jego bliskich.

Więzienie jest strzeżone w każdej minucie dnia przez dziesiątki funkcjonariuszy. Wielu stwierdza, że nie ma możliwości, by ktoś nie zauważył nieodpowiedniego zachowania jednego osadzonego względem drugiego, a już tym bardziej morderstwa.

Krewni boksera ją jednak niemalże pewni, że jego śmierć wcale nie była samobójstwem, a do tragedii musiały przyczynić się osoby trzecie. Śledczy wciąż badają sprawę, chcąc dowiedzieć się czy te przypuszczenia mogą być prawdziwe. Z każdym dniem pojawia się coraz więcej faktów, które przybliżają ich do rozwikłania zagadki.  

Tajemnicza śmierć boksera 

Przypominamy, że o śmierci Dawida Kosteckiego dowiedzieliśmy się przed południem 2 sierpnia. Mówiono wówczas, że bokser miał popełnić samobójstwo, wieszając się w pozycji leżącej na łóżku za pomocą prześcieradła. Po otrzymaniu wyników sekcji zwłok okazało się, że na karku znaleziono niewielkie ślady wkłucia, przypominające ranki zrobione igłą lekarską. Dokładne okoliczności zgonu wciąż nie zostały odkryte, jednak nowe informacje mogą wiele zdradzać.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nowe fakty ws. śmierci Kosteckiego. Więzienie było dla niego piekłem na ziemi? 

W mediach coraz liczniej pojawiają się informacje, że Kostecki miał być prześladowany przez innych osadzonych. Wśród jego największych więziennych wrogów mieli znaleźć się Tomasz G., który miał być świadkiem w sprawie Kosteckiego, oraz Maciej M. - powiązany z grupą mokotowską. Ponoć ten drugi jest szczególnie porywczy i to właśnie on miał zgotować pięściarzowi najgorsze piekło. Z przekazywanych informacji wynika, że pod adresem osadzonego padały wyzwiska i groźby. 

- Wyzywano go od konfidentów, że będzie roz*****y, że cała Polska czeka na niego za murami - mówi znajomy Kosteckiego, relacjonując zdarzenia po tym, gdy pięściarz zaczął współpracować z policją.  

Dzisiaj grzeje: 1. 2-letni chłopiec chciał założyć sukienkę na ślub. Reakcja jego matki wprawia w osłupienie

2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

Zdaniem bliskich boksera twierdzą, że Kostecki mógł mieć wrogów, którzy nie tylko życzyli mu śmierci, ale również osobiście się do niej przyczynić. Żądają ponownej sekcji zwłok, która tym razem miałaby jednoznacznie odkryć przyczyny zgonu. Wstępnie wiadomo, że śledczy prawdopodobnie będą chcieli dokładniej przyjrzeć się osadzonym, którzy mieli szykanować Kosteckiego.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będziecie płakać! 5-latek zmarł na straszliwy nowotwór. Jego ostatnie życzenie złamie wam serce
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Miała jedne z najpiękniejszych ust świata. Cudowna kobieta umarła w makabryczny sposób
  4. Matka i babcia zabiły swoje nowonarodzone dzieciątko dusząc je w wiadrze z fekaliami. Potem zrobiły jeszcze bardziej obrzydliwą rzecz
  5. Bank Pekao wystosował pilny komunikat do klientów. Od jutra wielkie zmiany, możecie być zaskoczeni

Źródło: gazeta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News