Wiewiórka znieruchomiała, kiedy zobaczyła ogrom orzeszków. Zabawne nagranie podbija internet

Wiewiórka znieruchomiała, kiedy zobaczyła ogrom orzeszków. Zabawne nagranie podbija internet Źródło: youtube.com Daniil Tyuterev

Urocza wiewiórka była w sporym szoku, gdy zobaczyła ilość orzeszków, jaką dostała. Wszystko się nagrało, a krótki film trafił do sieci, podbijając serca internautów.

Przesłodka wiewiórka z filmiku opublikowanego na kanale "Daniil Tyuterev", w serwisie YouTube, momentalnie rozkochała w sobie wszystkich użytkowników. Autor nagrania miał niebywałe szczęście, że udało mu się zachęcić zwierzątko do zbliżenia się, choć z takim podarunkiem to nic dziwnego!

Mała wiewiórka przeżyła szok, widzą ogrom orzeszków 

Trwające nieco ponad dwie minuty nagranie obiega media, docierając do użytkowników z całego świata. Liczące ponad 150 tysięcy wyświetlenia są najlepszym dowodem na to, że materiał przypadł internautom do gustu. Co na nim widać? 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rozkoszna wiewióreczka w pierwszej chwili nieśmiało podchodzi do mężczyzny, który na wyciągniętej dłoni próbuje podać jej orzeszków. W końcu jednak zwierzątko decyduje się na najodważniejszy krok i staje tuż przed ogromnym człowiekiem. Spogląda na jego rękę, a tam... czeka na nią ogrom przepysznych orzeszków. 

Dzisiaj grzeje: 1. Już wiemy, co dalej ze ślubami i weselami. Zapadła decyzja potwierdzona przez Kościół

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Polacy powinni się już przygotować. Meteorolodzy nie mają wątpliwości, chodzi o najbliższą zimę

Jej mina rozbawiła wszystkich, bowiem dosłownie szczęka opadła jej z wrażenia. Patrząc na pyszczek wiewiórki nie ma wątpliwości, że mocno zszokowała ją ilość orzechów, jaką właśnie dostała. Zwierzak wpadł w osłupienie i choć autor nagrania próbował układać na jej małych łapkach orzeszki, ta nawet nie drgnęła. Musicie to zobaczyć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieludzkie, robił ze szczeniakiem okropne rzeczy. Zwierzę przed śmiercią uratowała przypadkiem rodzina, potrzebna pomoc
  2. Prawie 100 trzęsień ziemi na dobę w Yellowstone. Czy zbliża się globalna katastrofa?
  3. Zapytali ministra zdrowia o zamknięcie szkół. Podał konkretny termin
  4. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie
  5. Popularne leki wycofane z aptek w całej Polsce. Jeśli je masz, natychmiast je wyrzuć
  6. 70-latek zjadł cukierka wartego 40 groszy w Biedronce, ochrona od razu interweniowała. Staruszek został skazany na kosmiczną grzywnę

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News