Tragiczna sytuacja w Polsce! Służby w Wielkopolsce nie mogą sobie poradzić

Tragiczna sytuacja w Polsce! Służby w Wielkopolsce nie mogą sobie poradzić

Wielkopolska znalazła się dziś w naprawdę kryzysowej sytuacji. Szokujące prognozy synoptyków niestety się sprawdziły, doprowadzając do istnego paraliżu. Służby wciąż nie mogą sobie poradzić z niesieniem pomocy osobom dotkniętym przez żywioł.

Burzowy front nad Wielkopolską doprowadził do licznych strat i blokad. Miejscowościami, które najbardziej ucierpiały wskutek opadów są Wronki i Kórnik. Ogromny deszcz nie ominął także gminy Ostroróg.

Wielkopolska: dramatyczna sytuacja pogodowa

- Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 30 mm do 40 mm, lokalnie do 50 mm oraz porywami wiatru do 85 km/h - czytaliśmy dziś w specjalnym komunikacie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, którego treść niestety sprawdziła się w rzeczywistości. Wiele dróg jest obecnie nieprzejezdnych z powodu silnych opadów. Ucierpiały także gospodarstwa domowe, które proszą o pomoc miejscowe służby.

Głos służb w sprawie

- Wezwania są związane głównie z zalanymi ulicami i podtopionymi piwnicami - powiedział w rozmowie z mediami przedstawiciel Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Wielkopolska Fot. Twitter Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nagrali ukradkiem Dudę! Film trafił do sieci
  2. Fani „Barw szczęścia” w euforii! Do obsady dołączą wielkie gwiazdy
  3. Grażyna Torbicka przerwała milczenie. Pierwszy raz opowiedziała o alkoholizmie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News