Wielki konflikt w "Pitbullu". Nowy film bez Vegi, czołowa postać też chce odejść

Wielki konflikt w "Pitbullu". Nowy film bez Vegi, czołowa postać też chce odejść Źródło:

Czy wielki konflikt rozerwie hitową serię "Pitbull"? Wydaje się, że sprawy nie idą dobrym torem. Sprzedająca się w milionach produkcja podzieliła twórców. Następna część zostanie wypuszczona bez udziału Patryka Vegi, czyli reżysera i scenarzysty. 

Producent Emil Stępień potwierdził, że doszło do konfliktu i rozstania z Patrykiem Vegą, jednym z głównych twórców sukcesu Pitbulla. Jak zwykle, między innymi poszło o pieniądze.

- Trzeba produkować zmianę. Dla widza ważna jest chwila teraźniejsza, ale co najmniej tak samo ważna jest trajektoria rozwoju produkcji filmowych. Jest to myślenie bardzo przyjemne i produktywne. W tym zakresie ja i pan Patryk Vega dalece się rozminęliśmy, nie mogąc osiągnąć porozumienia, pomimo wcześniejszych ustaleń - odpisał Stępień dziennikarzom naTemat.pl.

Wiemy, że od dłuższego czasu Stępień i Vega toczyli spory na tle finansowym. Producent ostro skrytykował też scenariusz i uznał, że reżyser osiadł na laurach.

- Uważałem go za płytki i niespójny merytorycznie. W żaden sposób nie byłby w stanie sprostać dwóm poprzednim częściom. Uważałem, że w takiej formie ten film byłby bardzo skrytykowany przez widza i miałbym poczucie, że wpłynąłby negatywnie na moją markę - dodał w rozmowie z wemen.pl.

Ponadto, na wieść o odejściu Vegi z projektu, z udziału w Pitbullu zrezygnował Piotr Stramowski, jedna z gwiazd serii.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News