Wielka polska aktorka całkiem zrezygnowała z SEKSU. "To temat zamknięty"

Wielka polska aktorka całkiem zrezygnowała z SEKSU. "To temat zamknięty" Źródło: fot. Wikimedia Commons/Laura Łącz

Wszyscy mają swoje potrzeby i, jak stwierdza sama zainteresowana, jest tak bez względu na wiek. A jednak ona potrafiła zrezygnować z tego, co wydaje się w życiu najprzyjemniejsze. To szokujące wyznanie ze strony wielkiej polskiej aktorki.

"To temat zamknięty"

Laura Łącz jest aktorką, znaną głównie z serialu "Klan". Ma jednak na swoim koncie wiele ról filmowych i serialowych, a także teatralnych. Prócz aktorstwa para się też pisarstwem. W swojej karierze dwukrotnie była zamężna. Oba małżeństwa zakończyły się rozwodem, aktorka zaś od 2001 roku nie ma partnera. Mimo wieku - gwiazda ma 63 lata - wciąż zachwyca urodą i figurą. Z pewnością nie jeden mężczyzna chciałby poznać Laurę Łącz bliżej. Ona jednak ucina wszelkie spekulacje na ten temat. Wprost mówi o tym, że zrezygnowała z seksu i nie jest to spowodowane brakiem zainteresowania u płci przeciwnej. - Mam to wszystko za sobą, jestem kobietą, która się już tymi sprawami nie interesuje - wyznaje Laura Łącz. - W każdym wieku ma się potrzeby, ale ja ten temat w swoim życiu uważam za zamknięty - podkreśla.

"To świadoma decyzja"

Można by zapytać, co spowodowało tak radykalną decyzję? Czyżby aktorka nie miała okazji i pragnień? Jeśli zaś tak, można by stwierdzić, że jej życie musi być niezwykle smutne. Także tu jednak kobieta zaprzecza, zaznaczając, że decyzja nie ma negatywnych konotacji i jest podyktowana prawdziwymi odczuciami. - Czy to smutne? Nie wydaje mi się. Bo to nie jest tak, że ja bym bardzo chciała, ale mnie nikt nie chce. To jest moja świadoma decyzja zgodna ze stanem moich uczuć i potrzeb fizycznych - wyjaśnia aktorka.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News