W poniedziałek, na antenie stacji TVN emitowany był finałowy odcinek programu „Projekt Lady”. Niestety wybór zwyciężczyni nie przypadł do gustu fanom programu. Ludzie oskarżają stację o oszustwo.

Z kilkunastu dziewczyn, wybrano 3 finalistki Projektu Lady. Dziewczyny ciężko pracowały przez kilka tygodni nad swoim zachowaniem, uczyły się panowania nad własnymi emocjami, a także zasad savoir vivre. Czas spędzonym w Radziejowicach wiele wniósł do życia dziewczyn, wprowadził zmiany w ich zachowaniu, a także wyglądzie. Nad wszystkim czuwały mentorki: Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz oraz prowadząca Małgorzata Rozenek-Majdan. Po głośnych, wulgarnych imprezowiczkach nie zostało ani śladu. Do finału dostały się: Julia, Roksana i Kaja. Główną nagrodą będzie kurs języka angielskiego w Cambridge.

Ten wieczór stał się wyjątkowym dla Roksany – zdobyła ona tytuł Damy jako zwyciężczyni drugiego sezonu Projektu Lady. Dziewczyna ma zaledwie 22-lat, a na swoim koncie wiele trudnych doświadczeń t.j.: konflikt z prawem, pobyt w pogotowiu opiekuńczym czy ośrodku wychowawczym. Nie potrafiła okazywać uczuć swojej młodszej siostrze, przez co nie miały najlepszego kontaktu. Z biegiem czasu Roksana zmieniła swoje podejście do życia, stała się dojrzałą i pewną siebie kobietą. Z tygodnia na tydzień zmieniała się coraz bardziej a mentorki nie przestawały jej zachwalać, nie dziwne, że ich zdaniem zasłużyła na tytuł Damy.

Niestety z opinią mentorek nie zgadzają się widzowie, którzy bacznie śledzili postępy dziewczyn. Zdaniem części z nich, na zwycięstwo zasłużyła Kaja- typowa chłopczyca, która bała się okazywać swoją kobiecość.

Przecież to Kaja zmieniła się najbardziej! Nawet można powiedzieć, że zmieniła płeć. Jak dla mnie jest bardziej wartościowa niż Roksana czy Julia; Oszustwo jesteście ślepi i ułomni powinna Kaja wygrać Wszystko jest ustawione oszusty – pisze jeden z wielu niezadowolonych widzów.

Taka prawda… Roksana zmieniła się najbardziej, bo przytula siostrę? Serio? Dlatego przyszła do tego programu, żeby nauczyć się przytulać? No to fajne show; – dodaje inny internauta.

Kaja w końcu chce być delikatną kobietą, Julia już aż tak nie gwiazdorzy i zmieniła styl. A Roksana tylko potrafi przytulać siostrę…; – komentują.

Roksana nie powinna wygrać jak dla mnie to ona nic nie zrobiła, a jeżeli już to sama cały czas podkreślała, że to dla siostry, a nie dla siebie a chyba o to chodziło. Kaja to, co innego; – wszyscy są za uczestniczą Kają.

Pokochała siostrę i wygrała? Wybaczcie jedno co potrafiła zrobić to ptaka na ręku trzymać następnej edycji nie oglądam powinna wygrać Kaja sam tytuł mówi projekt lady, z chłopczycy taka dama nie wierzę mentorki za dużo szampana wypił albo jak ktoś już pisał wszystko ustawione od początku – grzmią na portalach społecznościowych i w komentarzach pod odcinkiem.

Cały sezon byłby naprawdę udany, gdyby nie dziwna, nieprzewidywalna decyzja mentorek, która oburzyła wszystkich widzów. Chociaż siostra Roksany, cieszy się z tego wyboru.

instagram/ Projekt lady tvn
instagram/ Projekt lady tvn
instagram/ Projekt lady tvn
instagram/ Projekt lady tvn

 

...

Zobacz również

Ta makijażystka całkiem oszuka twój umysł!

Zobacz również