Widzowie turlają się ze śmiechu. Takiej odpowiedzi w "Familiadzie" jeszcze nie było

Widzowie turlają się ze śmiechu. Takiej odpowiedzi w "Familiadzie" jeszcze nie było Źródło: Fot. Facebook/"Familiada"

Pomimo upływu lat dla wielu Polaków "Familiada" pozostaje niezmiennym hitem ramówki, do którego chętnie powracają. Czasami zdarza się nawet, że wyjątkowe odpowiedzi uczestników stają się cytowanymi klasykami, z których śmieje się cały kraj. Tak było i tym razem, kiedy jeden z mężczyzn biorących udział w teleturnieju rozbawił do łez swoich konkurentów, prowadzącego oraz liczną publiczność całkowicie niespodziewanym pomysłem.

Popularność kultowej "Familiady" zdaje się nie słabnąć. Wciąż zgłaszają się więc do niej kolejne pokolenia chętnych, którzy ze swoimi drużynami walczą o zwycięstwo oraz nagrodę pieniężną. Jak jednak wiadomo, często muszą oni zmagać się z naprawdę nieszablonowymi pytaniami, na które odnajdują zadziwiające odpowiedzi. - To chyba będzie hit... Widownia w studio wręcz płakała po usłyszeniu tych odpowiedzi - samym uczestnikom też trudno było się opanować... Serdecznie pozdrawiamy wszystkich pasjonatów języka francuskiego - napisali na profilu programu na Facebooku jego przedstawiciele, udostępniając przezabawny fragment "Familiady".

Pełne zaskoczenie, salwa śmiechu

- Wymień używane w Polsce słowo lub zwrot z języka francuskiego - brzmiało zagadnienie, z którym zmierzyć się musieli uczestnicy. Chociaż większość widzów bez wątpienia pomyślało o "menu" albo "savoir-vivre", uczestnik odpowiadający na pytanie wykazał się zaskakującą wręcz inwencją. Według mężczyzny najbardziej popularnym francuskim zwrotem używanym w naszym kraju jest... "rezerwuar". Prowadzący oraz konkurentka byli tak zadziwieni tą odpowiedzią, że niespodziewanie wybuchli śmiechem. Na tym hitowym stwierdzeniu się jednak nie skończyło. Inne osoby, które pojawiły się w odcinku, zaproponowały takie słowa, jak "merci", czy... "szalet". Internauci już teraz okrzyknęli nagranie prawdziwym hitem, chętnie udostępniając je na swych kontach na portalach społecznościowych.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News