Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy obchodzi dziś 26. finał w swojej historii. Nie wszystko jednak idzie po myśli Jerzego Owsiaka, gdyż doszło do gigantycznego przekrętu, w który widzowie telewizji nie mogą uwierzyć.

Powszechnie wiadomo o niechęci kręgów władzy do Jerzego Owsiaka i jego charytatywnej inicjatywy, która od ponad ćwierć wieku pomaga najbardziej potrzebującym w kraju. Siły związane z Prawem i Sprawiedliwością postanowiły w ten specjalny dzień uderzyć w Orkiestrę najbardziej jak to tylko możliwe.

ZOBACZ TAKŻE: BRAWO! PiS zmienia zdanie ws. WOŚP. Coś pięknego, łzy w oczach

Podczas gdy miliony ludzi w całej Polsce oglądają konferencję Jerzego Owsiaka, w której poinformował o swoim kolejnym sukcesie, przed widzami jednej z telewizji fakt istnienia Wielkiego Finału ukryto. Jak można się domyślać, ta telewizja jest kierowana przez Jacka Kurskiego Telewizja Polska.

Gigantyczny przekręt

Nadawca kontrolowany przez rząd Prawa i Sprawiedliwości dokonał gigantycznego przekrętu i postanowił udawać, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po prostu nie istnieje. Walka polityczna i osobiste spięcia wzięły górę nad promowaniem przedsięwzięcia, które uratowało na przestrzeni lat tysiące chorych dzieci.

ZOBACZ TAKŻE: Oszustwo w hitowym programie Polsatu. Internauci wściekli jak nigdy

Widzowie nie mogą uwierzyć, że ideologia i pomówienia doprowadziły do czegoś takiego. Nie chcąc przyznać się do fiaska negatywnego PR, postanowiono po prostu nie transmitować konferencji Owsiaka.

ZOBACZ TAKŻE: Kurski w opałach. TVP podzieli los TVN!

Za ile Karolak sprzedał gitarę? Nie zgadniesz! 13 najdziwaczniejszych aukcji WOŚP

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]

...

Zobacz również