Wiadomości TVP ukryły najważniejszą informację dnia

Wiadomości TVP ukryły najważniejszą informację dnia Źródło:

Wiadomości TVP ukryły najważniejszą informację dnia. Wypadek Andrzeja Dudy był sensacją we wszystkich polskich mediach. Dlaczego państwowa telewizja przemilczała ten istotny fakt?

We wtorek mediami wstrząsnęła wiadomość o wypadku drogowym, w którym brała udział głowa państwa i pierwsza dama. O kolizji rządowej limuzyny, w której znalazł się prezydent i jego żona pisały wszystkie największe media w Polsce. ZOBACZ TAKŻE: Świadek wypadku Dudy ujawnia szczegółowe fakty!

Wypadek Andrzeja Dudy: Wiadomości TVP milczą

Naoczni świadkowie zeznają, że samochód z prezydencką parą wjechał na betonowy separator, który oddzielał torowisko od jezdni. Pojazd miał tam zawisnąć. ZOBACZ TAKŻE: Mamy zdjęcia z wypadku Dudy! Limuzyna dosłownie zawisła na przeszkodzie Pomimo tego, że o wypadku z udziałem prezydenta i jego żony poinformowały prawie wszystkie media, to Telewizja Polska zdecydowała nie umieścić tej informacji w najważniejszych wydarzeniach dnia. We wtorkowych "Wiadomościach" znalazły się informacje, tj. "delfin Platformy", rewolucja na polskich torach czy powstanie giganta w branży paliwowej. Zabrakło jednak najważniejszej informacji, dotyczącej wypadku rządowej limuzyny w Krakowie. ZOBACZ TAKŻE: Wypadek prezydenta Dudy! Limuzyna uderzyła w barierki
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News