Burza po dzisiejszym wydaniu "Wiadomości". TVP wykorzystało Biedronia, by uderzyć w PO

Burza po dzisiejszym wydaniu "Wiadomości". TVP wykorzystało Biedronia, by uderzyć w PO Źródło: Fot. Facebook/Wiadomości TVP1

"Wiadomości" Telewizji Polskiej w ostatnim czasie bezustannie wywołują lawinę drwin, skandali i oburzenia widzów. Kontrowersyjne treści i manipulowanie faktami nie przysparza stacji popularności, a po ostatnim wydaniu programu znowu rozpętała się burza. TVP wykorzystało Roberta Biedronia, by po raz kolejny uderzyć w PO. 

"Wiadomości" ostatnio bezustannie walczyć muszą z niesłabnącą falą krytyki, która zalewa cały internet. Miliony Polaków szydzą z braku profesjonalizmu stacji TVP, jej stronniczości oraz manipulowania przedstawianymi faktami w taki sposób, by ukazać partię PiS w jak najlepszym świetle, jednocześnie atakując polityczną opozycję. Teraz po raz kolejny "Wiadomości" dały swoim widzom powód do niezadowolenia. W ostatnim wydaniu programu informacyjnego doszło do zaskakującej sytuacji. Twórcy postanowili wykorzystać Roberta Biedronia, by uderzyć prosto w opozycyjną Platformę Obywatelską.

"Wiadomości" TVP nie przestają zaskakiwać

O tym, że TVP ciężko nazwać medium obiektywnym, z pewnością większości Polaków nie trzeba przekonywać. Ostatnie materiały zaprezentowane przez "Wiadomości" jednak niejednego wprawiają w osłupienie. Najwidoczniej liczne protesty pod siedzibami telewizji w różnych stacjach nie przynoszą efektów, Telewizja Polska bowiem po raz kolejny postanowiła przedstawić rzeczywistość tak, by PiS wyszedł idealnie, a opozycji się oberwało. Dzisiaj Robert Biedroń oficjalnie potwierdził powstanie swojej partii, którą nazwał Wiosna. O jego założycielskiej konwencji zdecydowało się poinformować również TVP, ich sposób przedstawienia całej sytuacji zdecydowanie jednak różnił się od tego w innych stacjach. Najpierw wszystkie postulaty wpadły pod ogień krytyki ekspertów, a następnie przytoczono tweet jednej ze zwolenniczek PiS. - Dla tych, którzy mogą nie pamiętać to "Wiosna PL" to hasło PiS z 2005 r. ...naśladownictwo to najszczersza forma pochlebstw - napisała kobieta. Telewizja zaprezentowała zatem w swoim materiale PiS jako wzór do naśladowania, na tym się jednak nie skończyło. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Robert Biedroń przeciwko Platformie Obywatelskiej?

Następnie zacytowany został wpis na Twitterze Beaty Mazurek. - PO konwencji Biedronia: bratobójcza bitwa na opozycji rozpoczęta. Festiwal obietnic, pomijając ich treść - wszystko można obiecać słowa, słowa, słowa. Żeby być wiarygodnym trzeba pokazać konkrety. Spór światopoglądowy to nie propozycja. Dobra zmiana dla PL to nie spór na światopogląd - mogliśmy przeczytać. Właśnie dzięki tym słowom TVP przeszło do sedna swego planu, a więc ataku na Platformę Obywatelską. Jak mówił dziennikarz stacji, to partia Schetyny najbardziej pożałuje działalności Biedronia. Przytoczono także wpis założyciela nowej partii, w którym krytykował PO za brak działań w związku z prawami kobiet. Ostatecznie więc okazało się, że zdaniem Telewizji Polskiej to polityczna opozycja zostanie poszkodowana przez Wiosnę, a PiS stanowił dla niej prawdziwy wzór.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  2. Anna Jantar przeżyła SZOK, gdy nakryła męża ze swoją RYWALKĄ. To był cios prosto w serce
  3. Pawłowicz atakuje nową partię Biedronia. Mocno odleciała
  4. 500 plus pójdzie w odstawkę? Zamiast niego 1600 zł dla każdego
  5. Niesiołowski zostanie zawieszony w członkostwie PSL-UED
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: NaTemat Następny artykuł