Media obiegły wiadomości o porażającej tragedii w Poznaniu. Mężczyzna nie żyje

Media obiegły wiadomości o porażającej tragedii w Poznaniu. Mężczyzna nie żyje Źródło: pikio.pl

Wiadomości z Poznania są iście przerażające. W ciągu ostatnich godzin w stolicy Wielkopolski doszło do tragedii, która zakończyła życie jednego z mieszkańców miasta, którego niestety nie udało się odratować. Przyczynę śmierci bada obecnie policja.

Wiadomości z Wielkopolski są przerażające. Przed wieczorem w Poznaniu doszło do zbrodni, która pozbawiła życia jednego z mieszkańców miasta. Atak nożownika był tak brutalny i tragiczny w skutkach, że mimo szybko podjętej reanimacji nie udało się przywrócić życia poszkodowanemu. Policja i służby badają aktualnie, kto mógł stać za tragedią i jakie były jej motywy.

Wiadomości z Poznania są bardzo smutne. Mieszkaniec ofiarą brutalnego ataku

Do zdarzenia doszło na przystanku na Alei Solidarności w Poznaniu. Młody mężczyzna, czekając na pojawienie się transportu miejskiego, został bardzo niespodziewanie raniony przez innego poznaniaka, który za pomocą noża, bądź innego, równie niebezpiecznego przedmiotu, odebrał życie czekającemu przechodniowi.

Okoliczności śmierci młodego mieszkańca stolicy Wielkopolski zostały potwierdzone przez działającą na miejscu zdarzenia policję.

- Przy przystanku na Alejach Solidarności w Poznaniu młody mężczyzna został zaatakowany najprawdopodobniej ostrym narzędziem. W wyniku poniesionych ran zmarł na miejscu - powiedziała portalowi TVP Info podinsp. Iwona Liszczyńska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co było motywem zbrodni?

Nie da się ukryć, że fakt zabójstwa na jednej z najbardziej ruchliwych ulic Poznania jest dosyć zagadkowy. Funkcjonariusze zastanawiają się, czy zakończenie życia przez młodego mieszkańca Wielkopolski może być odbierany jako akt zemsty, sprzeczki, czy było to zdarzenie czysto incydentalne, a sam poszkodowany nie spodziewał się ataku.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce tragedii wraz ze służbami medycznymi nie były co prawda w stanie pomóc poszkodowanemu i wrócić mu zdrowia, ale wpadli na trop, który pomoże im w zlokalizowaniu mordercy. Według pierwszych ustaleń jest to osoba znana policji, a sami oficerowie operacyjni myślą teraz nad pojmaniem sprawcy i przesłuchaniem go tak, aby wiedzieć, co stało za tym zagadkowym zabójstwem.

- Policjanci wiedzą, kim jest ten napastnik. W związku z tym trwają czynności zmierzające do jego zatrzymania - powiedziała Iwona Leszczyńska z poznańskiej policji

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Bachleda-Curuś wystąpiła w serialu bez ubrań. Gorące zdjęcia rozgrzeją was do czerwoności (FOTO)
  4. "Wymalowana jak lafirynda". Burza w sieci po zdjęciach 16-letniej córki Kaczyńskiej
  5. W najbliższych miesiącach Polacy powinni szczególnie uważać na swoje dzieci. TVP informuje o porażającej śmierci 13-latka
  6. RCB wysyła Polakom SMSy z pilnym ostrzeżeniem. Wg TVN sytuacja już dawno nie była aż tak poważna

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News