O jej powrót modliły się miliony. Nie żyje

O jej powrót modliły się miliony. Nie żyje

Wiadomości z ostatniej chwili podają straszną informacje, jedna z najlepszych w swoim fachu kobiet nie żyje. Odeszła z tego świata bardzo młodo, ale wszyscy zapamiętają ją na wiele lat, słynęła ze swego talentu na całym świecie.

Wiadomości o śmierci gwiazd zawsze sprawiają, że ich fani są zdruzgotani. I tym razem nie jest inaczej. Była taka młoda i mogła jeszcze naprawdę wiele zrobić. Zasłynęła nie tylko w swojej ojczyźnie, ale podziwiał ją też cały świat za jej grę i postawę. Teraz nie ma jej już z nami.

Wiadomości o śmierci gwiazdy zdruzgotały fanów

Nie żyje włoska siatkarka Sara Anzanello, miała zaledwie 38-lat. Była reprezentantką Włoch w siatkówce, na swoim koncie miała wiele sukcesów. Jest nie tylko mistrzynią świata z 2002 roku, ale również to najbardziej utytułowana środkowa z tego kraju. Cały świat po niej płacze. Nie wiadomo na razie co dokładnie dolegało siatkarce, przyczyny je śmierci nie są jeszcze znane. Zawodniczka niestety często chorowała. Miała spore problemy ze swoim zdrowiem. W 2013 roku musiała przerwać karierę ze względu na to, że miała zapalenie wątroby i musiała przejść operację transplantacji tego organu. Cały świat siatkarski wstawił się za utalentowaną siatkarką. Walczyła o swoje życie i normalną przyszłość. Wiele miesięcy walczyła ze swoimi słabościami i chorobą, miała także rehabilitacje. Wszyscy trzymali za nią kciuki. Zawodniczce udało się na chwilę wrócić na parkiet siatkarski. Bardzo marzyła o tym, aby znowu zagrać profesjonalnie z innym zawodniczkami. W 2015 udało się spełnić to pragnienie i zagrała swój pożegnalny sezon w zespole z Novary występujący na poziomie Serie B1.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niestety teraz jej z nami nie ma, odeszła prawdziwie utalentowana zawodniczka i można mieć tylko nadzieje, że była spełniona i osiągnęła w siatkówce to co chciała. Wielu fanów będzie ją jeszcze długo pamiętać.

Sara Anzanello mistrzyni

Sara Anzanello sięgała również po mistrzostwo Europy wraz z reprezentacją Włoch, skończyło się to na 2 miejscu, rozgrywki odbyły się w 2009 roku. Była zdobywczynią 5 medali cyklu World Grand Prix, dwa srebrne i trzy brązowe, oraz zdobyła dwa Puchary Świata w 2007 i 2011. W kraju również może się pochwalić wieloma sukcesami. Na swoim koncie ma aż 3 mistrzostwa kraju, jeden Puchar i dwa razy Superpuchar Włoch i kilka innych szanowanych turniejów w kraju. Po skończeniu kariery była dyrektorem wspomagającym w Club Italia i organizował obozy siatkarskie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. W Kuchennych Rewolucjach Gessler zdębieje! Nigdy czegoś takiego nie widziała
  2. Monika Zamachowska przeżywa prywatne piekło. Nie tak to sobie wyobrażała
  3. Joanna Krupa popełniła dramatyczny błąd. Supergwiazda podjęła decyzję życia
  4. Przytulasz i całujesz swojego psa? Nieświadomie się nad nim znęcasz
  5. Znaki zodiaku i ich przeszkody na drodze do SZCZĘŚCIA
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News