Warszawa: zboczeniec masturbuje się przy dzieciach w komunikacji miejskiej. Wszystko dzieje się w obleganej linii autobusowej

Warszawa: zboczeniec masturbuje się przy dzieciach w komunikacji miejskiej. Wszystko dzieje się w obleganej linii autobusowej Źródło: Flickr/Janusz Jakubowski

Szokujące wiadomości z Warszawy. W mieście grasuje niebezpieczny zboczeniec, który masturbuje się w komunikacji miejskiej. Świadkowie opisują, że robi to przy dzieciach podróżujących autobusem. Mieszkańcy stolicy powinni uważać.

Skandaliczne wiadomości z Warszawy obiegają media. W stolicy grasuje bowiem zboczeniec, który w perfidny sposób w obecności dzieci zaspokaja swoje potrzeby seksualne w komunikacji miejskiej. Świadkowie twierdzą, że mężczyzna kręci się w jednej z obleganych linii autobusowych. Lepiej ostrzec osoby, które na co dzień podróżują tym środkiem transportu. 

Niepokojące wiadomości ze stolicy

Niepokojące wiadomości dotyczące zboczeńca pojawiły się ze strony pasażerów. To oni na własne oczy widzieli skandaliczne zachowanie mężczyzny, który kręci się po autobusie i publicznie masturbuje. Jest to widok, który może być traumatyczny zwłaszcza dla nieletnich.

Pojawiają się obawy, że na obnażaniu się i zaspokajaniu swoich potrzeb seksualnych w autobusie może się nie skończyć. Być może jest to człowiek chory psychicznie, który w którymś momencie będzie w stanie wyrządzić komuś krzywdę. Stołeczna policja rozpoczęła akcję, która ma na celu schwytanie zwyrodnialca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Charakterystyka zboczeńca 

Szokujące zachowanie mężczyzny pierwszy raz zostało zauważone w autobusie linii 317. Zboczeniec miał usiąść obok kobiety z dziećmi, wyjąć swoje genitalia i masturbować się. Całą czynność nieudolnie zakrywał plecakiem. Według świadków jest on wysokim i szczupłym mężczyzną o kędzierzawych włosach. Cechą charakterystyczną jest również otępiały wzrok. Być może znajduje się on pod wpływem alkoholu albo narkotyków. 

- Krzyknęłam w autobusie „zboczeniec”, ale widocznie chyba nie za głośno, bo gościu wybiegł z autobusu, zaś wszyscy się na mnie dziwnie spojrzeli. Mimo wszystko wyobraźcie sobie, że koleś jest na tyle bezwzględny, że wybiegł drugimi drzwiami i wbiegł do ostatnich i znowu kręcił się po autobusie - zeznaje kobieta, która miała styczność ze zwyrodnialcem dzisiaj rano. 

Dzisiaj grzeje: 1. Opiekunka Violetty Villas robiła jej straszne rzeczy. Trafi za to do więzienia
2. Fani zdruzgotani. Monika Zamachowska właśnie została wyrzucona z "Pytania na śniadanie" w TVP

Pasażerka ostrzega wszystkich, a w szczególności rodziców, których dzieci chodzą do szkół na Mokotowie. To właśnie w tej dzielnicy grasuje mężczyzna. Miejmy nadzieję, że szybko uda się go zatrzymać i w międzyczasie nie wyrządzi on nikomu krzywdy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. WIEMY, co w końcu z 13. i 14. emeryturą. Rzecznik rządu zdradza szczegóły projektu
  2. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie
  3. Bardzo smutna wiadomość. 2-letnia córka gwiazdora, którego hity znają tysiące osób, zmarła na jego oczach
  4. Apel rodziny zmarłej w tragicznych okolicznościach mamy i jej trzech małych córek. Polsat przekazał smutne informacje
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

Źródło: Radio Zet 

Następny artykuł