Kolor oczu zdradza wszystko o Twojej osobowości. Wspaniałe wiadomości dla posiadaczy niebieskich i zielonych oczu

Kolor oczu zdradza wszystko o Twojej osobowości. Wspaniałe wiadomości dla posiadaczy niebieskich i zielonych oczu

Mamy dobre wiadomości, zwłaszcza dla wszystkich posiadaczy niebieskich i zielonych oczu. Oczy są zwierciadłem duszy? Okazuje się, że tak! Co można wyczytać z naszych oczu? Badania naukowe dowodzą, że wiele!

Te wiadomości mogą wydawać się niedorzeczne, ale badania naukowe przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat dowodzą ich prawdziwości. Najnowsza ankieta badawcza z 2018 roku została stworzona przez CyberPulse w Los Angeles. Wzięło w niej udział 1016 kobiet w wieku od 16 do 35 lat, które odpowiadały na pytania dotyczące przemyśleń na temat różnych kolorów oczu i ich wpływu na osobowość. Okazało się, że kolor oczu danej osoby rzeczywiście może mówić coś o jej usposobieniu!

Oczy, w odróżnieniu od twarzy i pozostałych części ciała, nie są w stanie ukryć gniewu, zazdrości, wstrętu, ale też radości, miłości i przyjemności. Każdy z nas potrzebowałby lat treningu i praktyki, aby powstrzymać je od przekazywania informacji o naszych nastrojach, osobowości i naturze. 

Jakie wiadomości o naszej naturze przekazują poszczególne kolory oczu?

Brązowy to ciepły kolor, dlatego przyjmuje się, że brązowoocy ludzie są właśnie ciepli, mili towarzyscy, słodcy i godni zaufania. Ważne znaczenie w ich życiu mają przyjaźnie i budowanie więzi społecznych. Charakteryzują się otwartością na nowe kontakty i robią wszystko, aby w ich towarzystwie każdy czuł się ciepło przyjęty. Z kolei kolor piwny, będący połączeniem brązu i zieleni mówi, że dana osoba jest odważna, zdeterminowana i skupiona, ma poczucie wewnętrznej siły, ale bywa samolubna w dążeniu do własnych celów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Natomiast posiadacze czarnych oczu wbrew pozorom nie mają wiele wspólnego z brązowookimi. Wykazują się większym dynamizmem i niestabilnością. Potrafią całkowicie oddać się swojej pasji. Zdarza się, że są impulsywni, drapieżni i odważni. 

Niebieskoocy łatwo dostosowują się do niesprzyjających warunków

Badania wykazują, że niebieskoocy charakteryzują się największą odpornością na niesprzyjające środowisko. Są odważni, sentymentalni, intelektualni i niezwykle charyzmatyczni. Oczy niebieskie = życie królewskie? Jedno jest pewne, dzięki charyzmie niebieskoocy często przejmują przywództwo i władzę nad posiadaczami pozostałych kolorów oczu. Czasami sprzyja to rozwojowi niezdrowej konkurencji i egocentryzmu, ale ogólnie to ludzie szczęśliwi, o wesołym usposobieniu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Czy Viki Gabor jest cyganką? Cała prawda o pochodzeniu 12-letniej gwiazdy
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Natomiast podobno największymi królami seksapilu są... zielonoocy. Przez swoją tajemniczość i uwodzicielstwo otoczenie może odbierać ich jako aroganckich, ale aura niebezpieczeństwa, jaką wokół siebie roztaczają i obietnica przygody sprawia, że posiadacze pozostałych kolorów oczu nie mają z nimi żadnych szans. Pomimo tego, zielonoocy potrafią zachować wielką powściągliwość emocjonalną, nade wszystko pragną wolności, akceptacji i przyjemności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lech Wałęsa w szpitalu
  2. Zaszedł ją od tyłu, w półmroku myślał że to żona, a nie córka. Było już za późno, kiedy się zorientował
  3. Daniel Olbrychski i Maryla Rodowicz stracili wspólne dziecko w strasznych dla każdego rodzica okolicznościach. Mało znane fakty z życia gwiazdy
  4. Będzie kolejna obniżka wieku emerytalnego? Zaproponowano poważne zmiany
  5. Wielkie zamieszanie z wypłatą trzynastej emerytury. Może ona naruszyć dyscyplinę

Źródło: Popularne.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News