Pilne wiadomości
pikio.pl
Patryk Przybyłowski - 28 Października 2020

Pilne nieoficjalne wiadomości Polsatu. Ostateczna decyzja ws. cmentarzy na Wszystkich Świętych

Wiadomości przekazane przez Polsat wprawiły w osłupienie wielu Polaków. Podano nieoficjalne ustalenia dziennikarzy dotyczące lockdownu i Wszystkich Świętych.

Polsat późnym wieczorem przekazał bardzo ważne wiadomości. Dziennikarzom stacji udało się nieoficjalnie ustalić, jakie są plany rządu w temacie lockdownu. Padły również bardzo ważne informacje dotyczące Wszystkich Świętych.

TVN bije na alarm, zacznie się już dziś o 23:00. W wielu miejscach lepiej nie wychodzić z domówTVN bije na alarm, zacznie się już dziś o 23:00. W wielu miejscach lepiej nie wychodzić z domówCzytaj dalej

Jeszcze w zeszłym tygodniu Minister Zdrowia podkreślał, że nie jest wykluczona opcja wprowadzenia drugiego zamknięcia kraju. Minister Niedzielski zapewniał, że w przypadku drastycznego wzrostu liczby zakażeń, będzie rekomendował premierowi Morawieckiemu wprowadzenie drugiego w tym roku lockdownu.

Wiadomości Polsatu dot. Wszystkich Świętych: zapadła ostateczna decyzja

Jak nieoficjalnie podaje Polsat News, dziennikarzom stacji udało się ustalić, że wizja ministra nie do końca może znaleźć odzwierciedlenie w rzeczywistości. Przede wszystkim, rząd nie chce nadmiernie nadszarpnąć gospodarki przez zamykanie kolejnych branż.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Czytaj dalej

- Jeśli liczba nowych zakażeń nie wzrośnie drastycznie do czwartku, premier nie ogłosi w tym tygodniu nowych obostrzeń - czytamy na stronie internetowej Polsat News. Jednakowoż, rząd planuje wprowadzić poważne zmiany w kwestii zarządzania epidemią. Jakie?

Przede wszystkim, więcej osób zakażonych ma trafiać do izolatoriów, a dopiero później, jeśli zajdzie potrzeba, do szpitali. Ekipa premiera Morawieckiego dostrzega potrzebę odciążenia szpitali oraz wspomożenia branży hotelarskiej przez zmianę hoteli właśnie w izolatoria.

Dzisiaj grzeje:

1. Mamy potwierdzenie, właśnie przedłużono uciążliwy zakaz. Wiemy do kiedy potrwa, dotknie wielu Polaków

2. Mało kto nagłaśnia, jest drugie dno wyroku TK. Odbierają kobietom odszkodowania

3. Rodzina pogrążona w żałobie, przekazała tragiczne informacje. Nie żyje Gabriel Wiśniewski

Dziennikarze Polsat News podali również nieoficjalne ustalenia ws. Wszystkich Świętych. Wiadomo, że już od kilku tygodni Polacy czekają na wiadomości dotyczące ostatecznego rozstrzygnięcia kwestii zamknięcia, bądź też nie, cmentarzy na 1. listopada.

Polsat News przekonuje, że rządzący dalej nie mają zamiaru zamykać nekropolii. Jednocześnie, najważniejsze osoby w państwie będą apelować do Polaków, aby względnie powstrzymali się przed tłumnymi odwiedzinami grobów swoich bliskich konkretnie 1. listopada.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Zrobił sobie drzemkę w parku, nagle podszedł do niego gepard. Wszystko się nagrało
  3. Zawodnik Legii Warszawa zabawia się z dwiema kobietami. Będzie miał przechlapane, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  4. Wojsko wychodzi na ulice w Polsce. Morawiecki właśnie wydał nowe zarządzenie
  5. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził
  6. Wszyscy się mylili. Koronawirus zaraża inaczej niż sądziliśmy, nowe odkrycie nie pozostawia złudzeń
  7. Astronomowie są pod wrażeniem. Znaleziono planetę bardzo podobną do Ziemi, jest jednak pewien haczyk
  8. Justyna Żyła zdradziła swój przepis na nową miłość. Stek, który rozkocha każdego mężczyznę, "wieczorem będzie się działo"

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News